Temat archiwalny Karm polecanych - nieaktualny!

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Gato
Posty: 40
Rejestracja: wt sie 24, 2004 7:48 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Gato »

Jak chcesz dokupic karmę dla szynszyli to VitaPolu nie kupuj - główny składnik to "siankowe ruloniki" i szczurek raczej nie będzie się tym zajadał :D Ewentualnie możesz kupic karme Animals dla szynszyli - ona jest głównie złoożona z ziaren i różnokolorowych chrupków. Co do karm dla koszat to nie wiem :)
Gato
rosie
Posty: 27
Rejestracja: śr sie 18, 2004 11:56 pm

Karmy POLECANE

Post autor: rosie »

[quote="rosie"]Mam pytanie: gdzie w Krakowie mogę kupić karmę na wagę dla mojego Skandalstwa??[/quote]
Odpowiadam sama sobie, a nóż widelec się komus przyda: Karmę na wagę firmy Megan (tzn powiedzmy na wage bo w opakowaniach 1, 3 i iluśtam litrowych) można zakupić na ul. Kazimierza Wielkiego 78 - dojazd z placu inwalidów w kierunku Bronowic każdym tramwajem - wysiadka pod Biprostalem. Sklep znajduje się tuż za Biprostalem przy skrzyzowaniu ulic Kijowskiej i Kazimierza Wielkiego. :wink:
Tęsknie za Twoim tuptaniem głośniejszym niż stado słoni, tęsknie za chrobotaniem, za gryzieniem dużego palucha u stopy...
Golo
Posty: 31
Rejestracja: pn maja 31, 2004 2:14 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Golo »

Ja ide osobiście do sklepu zoologicznego i mówie poprosze 20dag tego poprosze 10 dag tego i tak dalej .......
SZCZUROman
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Mix Exotic dla gryzoni

Post autor: sauatka »

no kupilam dzis wlasnie ta karme Vitapolu (nigdy wczesniej nie mialam do czynienia z ta firma), bedzie ona dopelnieniem do juz 2 pomieszanych karm :lol: (zawsze mieszam dwie)hmm tylko nie wiem czy moge podawac :) bo jest tam jarzebina (moja mama mowi ze chyba jest szkodliwa - dla ludzi przynajmniej)... najlepiej napisze wam sklad, a wy powieci czy moge ja podawac bo wole sie upewnic :lol:

-produkt piekarniczy - wyrob wlasny
-granulat zbozowy
-lucerna granulowana
-przenica prazona
-platki kukurydziane
-chrupki ryzowe
-szusz straczkowe :?
-szusz gruszka
-szusz jablko
-szusz ananas
-szusz ziemniak
-owoc roza
-owoc jalowiec
-chleb swietojanski
-jarzebina :roll:
-rodzynki
-orzech fistaszek
-orzech laskowy
:)
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

Karmy POLECANE

Post autor: Angua »

Jarzębina jest trujaca na surowo, ale suszona, smazona albo gotowana już nie. Używa sie jej w ziołolecznictwie, mozna tez robic z niej przetwory. Mozesz spokojnie dawać ogonkom, chociaz nie wiem, czy bedzie im smakowala, bez cukru jest troche gorzka. A susz straczkowe to pewnie suszony groszek, moje tego nie ruszają, co nie znaczy ze jest niejadalne, ale one wybredne takie ;)
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Rattygirl
Posty: 24
Rejestracja: czw lip 29, 2004 7:34 pm

;)

Post autor: Rattygirl »

Moje dziołchy uwielbiają karmę od Vitapolu :)
Obecnie ze mną ...::: Poosia & Smoochy :::...
& Zgredek (od 21.10.04)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: sachma »

moj Bandyta zawsze dostaje Vitapol :) teraz planuje zakup mieszanki megan i pomieszac z vitapolem.. ale nie mam funduszy :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: sauatka »

a ja walsnie kupilam pomieszalam karme Megan z Vitapolem :) mnie wynioslo to 10 zl. Karma Vitapol w pojemniczku 1000ml. karma Megan tez... kosztuja (przynajmniej u mnie) 5zl. i Vitapol i Megan
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: sachma »

u mnie Vitapol kosztuje 2.95zł a najmniejsze opakowanie megan ktore mozna u mnie dostac kosztuje 12zł.... a ja nie mam nawet 10zł.... musze poczekac do wyplaty... bo ostatnio wszystko poszlo na karme vitapolu, kolbe dropsy siano trociny i pigwe... no i jeszcze moje wydatki :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: sauatka »

Megan 12zl. :wow: no ale za to Vitapol masz tani :P
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Karmy POLECANE

Post autor: myszka »

No właśnie.. u mnie vitapol jest po 4 zł.!! :? wrrr...
Monia

Karmy POLECANE

Post autor: Monia »

tez kupilam ten mix! jest super!!! szkoda ze Natka za bardzo go nie chce ale to nie wina karmy :(
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: Gucio »

U mnie megan w opudelku 1000ml kosztyje 4.80 :o a vitapol 3 ileś bodajże(nie wiem bo Teq zżarła pudełko :lol: :evil:)
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

Karmy POLECANE

Post autor: moni »

Monia gdzie kupiłaś Vitapol?Ja nigdzie w Warszawie go nie widziałam, a chciałabym go spróbować (tzn.chciałabym,żeby szczury spróbowały)
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
zła
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 5:54 pm

vitakraft????

Post autor: zła »

kupilam dzisiaj pokarm dla szczurow vitakraftu ten Obrazek

w opisie jess napisane :Complete foods,Vitakraft® Premium-Menu
A daily complete food just as in nature, with crunchy grains, meat, delicious fruits, lots of protein, minerals and vitamins.


zdziwil mnie bardzo sklad karmy, Beza zawsze jadla ziarna innych marek a w vitakrafcie nie ma w ogole ziarna! :shock: sa rodzynki, cos w stylu platkow sniadaniowych, cos jakby sucha karma i orzechy...

Czy moge zastapic tym pokarm podstawowy czy moze lepiej zebym mieszala to z normalnym ziarnem :roll:
Obrazek i Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”