spray nano protect silver

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

spray nano protect silver

Post autor: Newbie »

moja mama już wkurzona aromatycznością moich księżniczek kupiła mi ten spray. Planowałam kupić inny z animalii, a ten jakoś nie zdobył mojego zaufania. Czy ktoś może tego używa?
skład: nanosrebro metaliczne, rozpuszczalniki organiczne 60%.
Czy to w ogóle jest bezpieczne?
Obrazek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: spray nano protect silver

Post autor: Paul_Julian »

Tu http://www.amberhouse.pl/nano-protect-s ... -9675.html wygląda na to , ze jest ok.
Tylko nie pryskaj w kierunku klatek, czy tam gdzie łażą.
Ja mam nowego ambi pura (tez jakiś neutralizator) , i jak sie prysnie to spadają takie mokre kropelki. Nie wiem czy działa, bo ja i tak mam katar.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: spray nano protect silver

Post autor: alken »

Newbie, i co, działa to cudo?
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: spray nano protect silver

Post autor: Newbie »

na poczátku psikałam dużo, ale teraz od okazji do okazji. wydaje mi się że działa tak jak odświeżacze powietrza, ma taki alkoholowy zapach, ale po krótkim czasie znowu smrody czuć. ja nie polecam w ogóle
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”