Warszawa, grochów

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Warszawa, grochów

Post autor: Newbie »

jest tu jakis dobry wet? i to w bliskiej okolicy placu szembeka (tak zebym z wozkiem na piechote nie szla zbyt dlugo)
dzis moja dtowiczka zajmie sie nausicaa(dziekujemy!) ale chcialabym miec jakas zapasowa lecznice, do ktorej w naglym przypadku sama moglabym podejsc
Obrazek
fenyloetylo1
Posty: 272
Rejestracja: pt lip 30, 2010 10:05 pm
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

Re: Warszawa, grochów

Post autor: fenyloetylo1 »

ja też szukam weta koło placu szambeka . jest jeden na fieldorfa 5 ale nie polecam. drogo i słabo znają się na szczurkach
dum spiro spero
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Warszawa, grochów

Post autor: nausicaa »

na grochowie nie wiem, ale nie aż tak daleko, bo na pradze północ, na kijowskiej jest Towarzystwo Weterynaryjne, myślę, że sobie poradzą, a na pewno nie zaszkodzą i nie ma kolejek: http://szczury.org/viewtopic.php?f=13&t=31545

no i na wiosennej chyba w środy przyjmuje dr Bielecki, specjalista od gryzoni, ale zapytajcie dokładnie o termin. jakbyście były u niego, to zapraszam do mnie na kawę, bo mieszkam za rogiem:)
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Warszawa, grochów

Post autor: Newbie »

na tą kijowską to nawet może bym jakoś trafiła :D będę musiała chyba pokombinować na niedługo
Obrazek
fenyloetylo1
Posty: 272
Rejestracja: pt lip 30, 2010 10:05 pm
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

Re: Warszawa, grochów

Post autor: fenyloetylo1 »

wiem że też jest na grochowskiej ale nie wiem czy się zajmują szczurkami . wziełam tel to zadzwonię . podobno jeszcze na komorskiej jest i zna się na gryzoniach :)
dum spiro spero
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Warszawa, grochów

Post autor: nausicaa »

dosprawdzałam jeszcze dzisiaj, jakie leczenie poleca się szczurom chorym na serce na ratguidzie i powiem tyle, że jak na razie wetki z kijowskiej spisują się bezbłędnie, także ja chyba przerzucę się na nie na stałe, nawet w gorszych przypadkach:)
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Warszawa, grochów

Post autor: akzi »

Najlepszy wet jaki do tej pory leczył moja Marysię to weterynarz Michał w Salvecie na ratuszowej obok ZOO.
wyleczył mi umierającego szczurka choc sam stawiał diagnoze raczej złą
: )


Polecam wspaniały lekarz z wielkim sercem !
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Warszawa, grochów

Post autor: IHime »

akzi pisze:Najlepszy wet jaki do tej pory leczył moja Marysię to weterynarz Michał w Salvecie na ratuszowej obok ZOO.
wyleczył mi umierającego szczurka choc sam stawiał diagnoze raczej złą
: )


Polecam wspaniały lekarz z wielkim sercem !
Zła była diagnoza czy rokowania? Bo błędna diagnoza raczej źle świadczy o weterynarzu. Natomiast wyleczenie szczurka ze złymi rokowaniami - jak najlepiej.
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Warszawa, grochów

Post autor: akzi »

IHime pisze:
akzi pisze:Najlepszy wet jaki do tej pory leczył moja Marysię to weterynarz Michał w Salvecie na ratuszowej obok ZOO.
wyleczył mi umierającego szczurka choc sam stawiał diagnoze raczej złą
: )


Polecam wspaniały lekarz z wielkim sercem !
Zła była diagnoza czy rokowania? Bo błędna diagnoza raczej źle świadczy o weterynarzu. Natomiast wyleczenie szczurka ze złymi rokowaniami - jak najlepiej.
postawil dobrą diagnoze i wyleczyl :)
lecz marysia po odstawieniu antybiotyku dalej zaczęla chorowaćwczoraj stala się aniolkiem :(
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Warszawa, grochów

Post autor: akzi »

akzi pisze:
IHime pisze:
akzi pisze:Najlepszy wet jaki do tej pory leczył moja Marysię to weterynarz Michał w Salvecie na ratuszowej obok ZOO.
wyleczył mi umierającego szczurka choc sam stawiał diagnoze raczej złą
: )


Polecam wspaniały lekarz z wielkim sercem !
Zła była diagnoza czy rokowania? Bo błędna diagnoza raczej źle świadczy o weterynarzu. Natomiast wyleczenie szczurka ze złymi rokowaniami - jak najlepiej.
postawil dobrą diagnoze i wyleczyl :)
lecz marysia po odstawieniu antybiotyku dalej zaczęla chorowaćwczoraj stala się aniolkiem :(

i chcialam sie poproqawić Pan Lukasz Skomorucha nie Pan michal !
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawa, grochów

Post autor: klauduska »

eee no to przecież właśnie NIE wyleczył :/
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Warszawa, grochów

Post autor: akzi »

Marysia była umierająca, ledwo żywa i leciwa.
Pan Łukasz poprawił jej stan zdrowia na około 2 tygodnie wyleczył jej zapalenie płuc.
okazało sie póxniej że ma wade serce, płyn w płucach i w brzuszku bardzo się męczyła nie jadła nie piła i musiałam ja uspić :(
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
fenyloetylo1
Posty: 272
Rejestracja: pt lip 30, 2010 10:05 pm
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

pilne !!!

Post autor: fenyloetylo1 »

jakiś weterynarz w okolicach grochów / praga . szczurek coś z łapką sobie zrobił .... proszę o pomoc :)
dum spiro spero
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: pilne !!!

Post autor: akzi »

fenyloetylo1 pisze:jakiś weterynarz w okolicach grochów / praga . szczurek coś z łapką sobie zrobił .... proszę o pomoc :)
ul ratuszowa, koło wejścia do ZOO.
klinika Salvet.
bardzo dobra klinika dla szczurków. osobiscie chodze do Pana Łukasza Skomoruchy.
polecam
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”