Bąki :P

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Bąki :P

Post autor: sauatka »

oliwi@ hehe pachna jak maga :D hihih strasznie, ja nawet lubie ten zapach bo to takie typowy psi zapaszek :P. moj pies ma dlugie uszy (jamnik) hehe zawsze jak rano do mnie przychodzi to kladzie sie leben na mojej twarzy i wtedy ten zapaszek zawsze mnie budzi :P
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

Bąki :P

Post autor: oliwi@ »

hehehe ja mojego psa jak cmokam w główkę to zawsze się z nim potem przepycham i czasem specjalnie to wącham :P hehe i w ogóle to jest słodziaśne :D zapach psich łapek tez lubie :) w ogóle zapaszki niektóre są fajne :P ale jak mój psiak pusci bąka to sam od niego ucieka :lol:
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Bąki :P

Post autor: sauatka »

dokladnie oliwia :) baki sa najgorsze ale inne np. zapaszek lapek czy uszek slodziusny :)
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

Bąki :P

Post autor: oliwi@ »

wiesz co :P chyba napisze to w temacie tym co sie pisze co lubie czego inni nie :P bo moim znajomym to się wydaje ochydne :)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Bąki :P

Post autor: sauatka »

wlasnie dobry pomysl :P napisz za mnie tez :P
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Bąki :P

Post autor: Mycha »

Moja Dorka [seterka] pachnie herbatą, łapki też jej pachną herbatką, a uszy... uszy jej "pachną" takim specyfikiem do uszu dla psów.
Ja nie zauważyłam aby moje szczurki puszczały gazy, ale zapewne to robią... :)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Bąki :P

Post autor: myszka »

Ciekawe w, którym miejscu pachnie herbatką... jak ją wycałowywałam to nie czułam w prawdzie intęsywnego smrodziku, tudzież zapaszku, ale herbatki też nie ;)
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Bąki :P

Post autor: Sandrex »

Ja takze uwielbiam zapach psich lap[ :D Zwlaszcza po nocy ( potek :wink: ) albo po bieganiu po trawie :lol: No zapaszek nie do przebicia :!:
Za to baki... zwlaszcza puszczane przez rotta mojego przyjaciela sa okropne. Negro zywiony jest glownie Eukanuba i jak pusci bakasa po takim zarciu, to wydaje mi sie, ze firanki sie wykrecaje ze smrodku. Fuuuuuu. Pozdrawiam.
Wake Up Little Sparrow
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

Bąki :P

Post autor: Nokeg »

moze nie wszyscy wiedzą ale ja jzu niestety mam doświadczenie z kupą węża. Naparwde nie spotkałem sie z czymś gorszym, w pierwszy dzień gdy go miał i zobaczyłem jak robił kupe, nachyliłem sie nad terrarium i zaciągnołem sie tego specyfiku, odrzuciłe mnie na koniec pokoju. Naparwde psie, końskie czy krowie kupy przy tym to artomat fiołkowy. Nie polecam wąchania takiej kupy:-)

Pozatym spoko temat :D
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Bąki :P

Post autor: Sandrex »

Szok, dobrze wiedziec - trzymac sie z daleka od wezowej kupy :wink: Pozdrawiam
Wake Up Little Sparrow
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Bąki :P

Post autor: myszka »

No widzicie ;) jaki to porzyteczny temat założyłam :P
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

Bąki :P

Post autor: Nokeg »

jakby ktoś chciał zrobić psikusa w szkole to moge komuś wysłać taką :P tylko niewiem jak poczta i listonosz to przeżyją:P
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Bąki :P

Post autor: Sandrex »

Ha ha, dobre a przy okazji jak tam zapachy pajakowych ekstrementow :?:
Wake Up Little Sparrow
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

Bąki :P

Post autor: Nokeg »

pajęcze ekskrementy są całkowicie bezwonne na szczęście, wymiana ściółki co pół roku całkowicie wystarcza
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Bąki :P

Post autor: Sandrex »

Co pol roku :?: :shock: No nie wiem, nie zastanawialam sie co ile trzeba wymieniac sciolke u pajaka ale pol roku jest szokujace dla zmieniacza szczurkowego czyli raz w tygodniu minimalnie. :wink: Pozdrawiam
Wake Up Little Sparrow
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”