[PILNE]

Cały, osobny dział. Problemy z drogami oddechowymi, to jedna z najczęstszych przypadłości szczurków, z jakimi się borykamy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Wilczek777
Posty: 533
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 2:08 pm
Lokalizacja: Szczecin

[PILNE]

Post autor: Wilczek777 »

Maleństwo zachorowało. Parę dni temu zauważyłam lekkie osłabienie (niezbyt chciał się bawić, większość czasu spał, trochę mniej jadł) i porfirynę wyciekającą mojemu maluszkowi z noska. Wczoraj zaczęło robić się gorzej, jest bardzo osłabiony, praktycznie nie chodzi po klatce, aktualnie leży na moich kolanach i ciężko oddycha.Od 2 dni dostaje echinacee (2 malutkie kropelki na dzień).

Właśnie wróciłam do domu i stwierdziłam że jest gorzej niz było. Z tego co mówią inni domownicy szczurek cały dzień praktycznie przeleżał na swoim posłaniu, Co prawda zjadł przed chwilą trochę gerberka ale z miseczki z suchym jedzeniem praktycznie nic nie zniknęło. Ma spore problemy z oddychaniem, przy każdym wdechu "bulgocze", co jakiś czas brzmi jakby próbował kichnąć ale mu to niezbyt wychodzi. Co może się mu dziać? Mówiąc szczerze bardzo sie o niego martwię, pora na weterynarza?
Na spółę z TŻ:
Desant, Anubis(Ibasan)Beris, Kaszmir Beris, Miętus EmeraldMoon, Bjorn, Belfast
Za TM:Silver&Sharingan, Destruktorzy, Śpioch&Grubas, Czarnuszek&Bibs, Miki

Pieseła - Nessie
Obrazek
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: [PILNE]

Post autor: nausicaa »

do weta już!tylko poszukaj jakiegoś polecanego w dziale weterynarze
trzeba było iść wczesniej, bo szczurze choroby bardzo szybko postępują, tym bardziej jesli szczur jest młodziuki
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
Wilczek777
Posty: 533
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 2:08 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: [PILNE]

Post autor: Wilczek777 »

Temat do zamknięcia.
Na spółę z TŻ:
Desant, Anubis(Ibasan)Beris, Kaszmir Beris, Miętus EmeraldMoon, Bjorn, Belfast
Za TM:Silver&Sharingan, Destruktorzy, Śpioch&Grubas, Czarnuszek&Bibs, Miki

Pieseła - Nessie
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drogi oddechowe”