Samce które przestały się lubić??

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
isiunia_90
Posty: 160
Rejestracja: wt lis 01, 2011 5:55 pm
Lokalizacja: Opole

Samce które przestały się lubić??

Post autor: isiunia_90 »

Witam,
Mam problem z moimi chłopakami, adoptowałam dwa dorosłe szczurki, które były trzymane razem. Troszkę przeszłam już nimi, jeden był kastrowany. W skrócie wygląda na to, że chłopaki nie lubią się, wczoraj Domi pogryzł kastracika do krwi..(więcej szczegółów u mnie w temacie, żeby tu się nie rozpisywać tyle). Czy możliwe jest, że szczury które tyle czasu były razem przestały się lubić? Może miał ktoś już taki przypadek? Na razie chłopaki są trzymane osobno, nie wiem czy próbować dalej je łączyć czy trzymać już je osobno.. Proszę o pomoc! Mam nadzieję, że coś wymyślimy razem bo ja już nie mam siły :'(
don`t worry be happy!
Awatar użytkownika
greenfreak
Posty: 482
Rejestracja: wt sie 10, 2010 2:27 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Samce które przestały się lubić??

Post autor: greenfreak »

W jakim są wieku? Domi to ten kastrat, czy jajeczny? Pewnie znalazłabym to w Twoim wątku, ale na komórce ciężko mi się działa. Jeśli Domi to ten jajeczny, to może też mieć problem z hormonami. Rana była poważna, czy to tylko dziab i trochę krwi?
Awatar użytkownika
isiunia_90
Posty: 160
Rejestracja: wt lis 01, 2011 5:55 pm
Lokalizacja: Opole

Re: Samce które przestały się lubić??

Post autor: isiunia_90 »

Domi jajeczny, Łatek kastrat, Łatek oberwał, Domi kilka razy go `ukąsił`. Domi ma już koło półtora roku, w stosunku do mnie jest spokojny nigdy mnie nie ugryzł a agresywny jest tylko względem Łatka. Może się odgrywa teraz na Łatku za to, że gdy ten miał jeszcze jajka to go gryzł..
don`t worry be happy!
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Samce które przestały się lubić??

Post autor: smeg »

Może po prostu musisz wykastrować też drugiego? Co prawda nie ma jakichś silnych wskazań ku temu, skoro wobec Ciebie nie jest agresywny, ale na pewno pomoże ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”