Mimi & Like

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
falabella
Posty: 327
Rejestracja: pn lut 06, 2012 11:23 pm
Numer GG: 7877549
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Mimi & Like

Post autor: falabella »

Mimi - ok.3 letnia kotka. Po śmierci Rudiego chciałam jak najszybciej drugiego kota. Szukaliśmy rudego kocurka, ale bez efektu.. Mój brat również się zaangażował i takim oto sposobem przygarnęliśmy Mimi.Błąkała się po lesie, ktoś zabrał ją do leśniczówki i tam dochodziła do siebie. Dziewczyna, która nam ją oddawała płakała. Taka kochana była wtedy Mimi, nazywana przez nią Minią.
Męczyliśmy się z zapaleniem górnych dróg oddechowych, miejska klinika nie pomogła, dopiero wet z pobliskiej wsi zaaplikował jej odpowiednio silny antybiotyk. Wściekała się na mnie za termometr w..wiadomym miejscu, aż musiałam ja zamknąć w pokoju, bo skakała mi do twarzy. A teraz? Drzemie mi na kolanach :) Uwielbia spać ze mną w łóżku, leżeć na kaloryferze (rozgrzanym, że aż parzy) i robi takie miny...jakby miała mi za złe wychodzenie z domu. Urocza z niej kotka egoistka...była do czasu. :)
Obrazek

Obrazek

Do czasu, kiedy przybył Like. Jego matke zagryzły psy, opiekowałam się nim i jego siostrą (w stajni, pracowałam wtedy z końmi). Karmiłam krowim mlekiem, masowałam, uczyłam chodzić. Niestety, jak zaczęły wyłazic z norki, jeden pies zaatakował jego siostre, zabrał ja w pysk i pobiegł. Goniłam gada, upuścil ją i uciekł (w sumie suczka to byla). Mala umierała mi na rękach, przetrącony kręgosłup najpewniej, paraliż, wymioty, ryczalam, darłam sie i bylam bezradna..Słowa właściciela: ,,zostaw ją, poleży i się wyliże". Głupota ludzka nie zna granic. Już wtedy wiedziałam, że drugiego kociaka nie zostawię. Został u nas, w nocy wstawałyśmy z mamąna karmienie, masowanie brzucha, wychował się taki łasuch :O
Ostatnio poddałam go kastracji, bo mama nie chciała go wypuszczać na dwór (mieszkamy na wsi). Za bardzo się z nim zżyła i boi się go stracić. Tak wygląda jego historia w skrócie.

Karmimy strzykawką:
Obrazek
Tu jeszcze z siostrą - już sama potrafiła pić:
Obrazek

Na grzbiecie Ikara:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ogonki: Kropek, Brat Kropka, Abu, Harry of Zirrael, Eyjafjallajökull
Za TM: Piotrek [*] Koksu [*] Bartek [*] Mariusz [*], Mariusz [*], Mkbewe [*], Dyzio [*].
Awatar użytkownika
Messik
Posty: 22
Rejestracja: pn lut 13, 2012 4:31 pm

Re: Mimi & Like

Post autor: Messik »

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 635bff1716
Cudo!
Moje dwa ulubione zwierzaki, kot i koń, wygłaszcz ode mnie!
Awatar użytkownika
falabella
Posty: 327
Rejestracja: pn lut 06, 2012 11:23 pm
Numer GG: 7877549
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Re: Mimi & Like

Post autor: falabella »

Konika już nie wymiziam, bo już z nim nie pracuje, ale kotek się ucieszy :)
Ogonki: Kropek, Brat Kropka, Abu, Harry of Zirrael, Eyjafjallajökull
Za TM: Piotrek [*] Koksu [*] Bartek [*] Mariusz [*], Mariusz [*], Mkbewe [*], Dyzio [*].
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mimi & Like

Post autor: unipaks »

Śliczne kociambry! :-*
http://images50.fotosik.pl/1376/f6f44aa210fa877am.jpg Patrząc na nie, widzę koty naszych przyjaciół, gdzie młodszy (nie do końca zaakceptowany przez starszego rezydenta) naśladuje każdy jego ruch i ułożenie ciała: podwija łapy, gdy starszy ma je podwinięte, odpowiednio kładzie nań lub odwraca głowę itd :D
Wygłaszcz Mimi oraz Like'a :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”