[ŁÓDŹ] młody chomik syryjski Charlie szuka domu

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Novva
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 29, 2011 9:28 am

[ŁÓDŹ] młody chomik syryjski Charlie szuka domu

Post autor: Novva »

Wczoraj trafił do mnie chomiczek Charlie. Chomiczek został odebrany osobie która trzymała w małej klatce trzy pokolenia chomików, w sumie 15 chomiczków. Chomik jest z Warszawy, zanim do mnie trafił był na dwóch DT, takich chwilowych a potem trafił do mnie. Obecnie przebywa w Łodzi. Chomiczek jest młody, według mnie ma tak ok. 3 miesiące. W tej chwili jest jeszcze niezbyt ufny, w ostatnim czasie żył w tragicznych warunkach, potem w Warszawie był w dwóch DT zanim dotarł do mnie. Jest to chomik dobrze rokujący, nie jest zrażony do człowieka. Dam kilka jego zdjęć robionych wczoraj.

Chomiczek potrzebuje:
- klatki 60x40cm ( orientacyjne wymiary, chodzi o to by powierzchnia dołu klatki miała 2400cm2)
- kołowrotka bez prętów ( lub jak jest z prętami to opleciony tak by nie było pustych miejsc pomiędzy prętami) o średnicy min.20 ( polecam większy, bo dla dużego syryjka lepszy większy a ja nie wiem jaki ten będzie, bo jeszcze rośnie)
- karmy urozmaiconej, ale takiej sensownej, nie jakiegoś dziadostwa.
- miseczki z woda lub poidełka
- świeżych warzyw i owoców link do tego co chomik jada i czego mu nie wolno jeść http://e-chomik.eu/lista-zywieniowa-co-podawac/
- opieki weterynaryjnej w razie potrzeby
Chomik nie będzie:
- trzymany w ciasnocie- żył lub spotykał się bezpośrednio z innymi chomikami, czyli jeden chomik jedna klatka
- nie będzie puszczany w kuli do biegania
- nie będzie chodził na smyczy, była w szoku, ale tak, są smycze dla chomika
- nie będzie wykorzystywany do rozmnażania
- nie zostanie sprzedany


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tu jaki był już śmiały w poprzednim DT
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”