Czy pudry przeciw pasożytom są skuteczne?

Drapanie? Ranki? Martwica tkanki? Pasożyty? ... i inne dolegliwości związane ze skórą i pokrywającym je futerkiem.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Belli015
Posty: 80
Rejestracja: wt sty 17, 2012 12:32 pm
Lokalizacja: Wrocław

Czy pudry przeciw pasożytom są skuteczne?

Post autor: Belli015 »

Szukałam podobnego tematu, ale nie mogłam znaleźć. Moje ogony od jakiegoś czasu się drapią, na początku nic w sierści nie zauważyłam, ale poszłam do weta i dostały zastrzyk plus środek do wtarcia w sierść. Jakiś czas był spokój, ale teraz znowu się drapią i jeszcze do tego dwa z nich (mam cztery) mają jakieś plamy, tzn. na pojedynczych włoskach jakby miały coś żółtawego przyklejone, to chyba są jajeczka jakiegoś pasożyta :( Próbowałam to zmyć i wyczesać, ale się nie dało, teraz mam zamiar kupić jakiś środek przeciw pasożytom i poszukam jakiegoś lepszego weta, który znałby się lepiej na szczurach. Zastanawiam się nad pudrem przeciw pasożytom, ale nie wiem czy się opłaca takie coś kupować i czy jest to skuteczne? A może macie jakieś inne sprawdzone środki tego typu, które możecie mi polecić?
Obrazek
Awatar użytkownika
Belli015
Posty: 80
Rejestracja: wt sty 17, 2012 12:32 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy pudry przeciw pasożytom są skuteczne?

Post autor: Belli015 »

Temat do zamknięcia.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Skóra i sierść”