Pomocy - nie je i prawie sie nie rusza

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
betisk1
Posty: 3
Rejestracja: sob mar 17, 2012 9:11 pm

Pomocy - nie je i prawie sie nie rusza

Post autor: betisk1 »

Może ktoś wie co może być mojemu szczurkowi, od wczoraj od wieczora nie chce jeść, rano to jeszcze coś skubnął, ale miał odruch wymiotny. Wczoraj wieczorem nawet leciał do jedzenia ale nie chciał go jeść. Teraz tylko pije, byłam koło 16 u weterynarza, dostał zastrzyki na pobudzenie pracy jelit i jeszcze coś ale jest coraz gorzej. Teraz tylko leży, ma lekko otwarty pyszczek i dziwny zapach z pyszczka, jakby słodkawy.
Szczurek od środy brał Pabi-deksametazon na alergie, ale nie dużą dawkę, a wczoraj wieczorem już nie wypił wszystkiego.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pomocy - nie je i prawie sie nie rusza

Post autor: Paul_Julian »

Czy to ten sam wet przepisał mu ten lek na alergię ? Nie slyszałem o leczeniu szczurków na alergię , zwykle po prostu nie podaje się alergenu i usuwa go z otoczenia ( jesli alergenem jest ściółka). No i ten lek nie jest chyba stricte na alergię, mógł mu po prostu zaszkodzić.

Najlepiej jesli pójdziesz do jakiejś kliniki 24 h , ten dziwny zapach z pyszczka może swiadczyć np. o jakiś ropniach w przewodzie pokarmowym czy gardle czy pyszczku.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
betisk1
Posty: 3
Rejestracja: sob mar 17, 2012 9:11 pm

Re: Pomocy - nie je i prawie sie nie rusza

Post autor: betisk1 »

No właśnie też mi jakiś ropień właśnie przyszedł do głowy, już szukam weterynarza 24 h, myśle że na to się daje antybiotyk
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Pomocy - nie je i prawie sie nie rusza

Post autor: tahtimittari »

Nie trzyma mi się to kupy, dostał steryd na alergię ok, ale reszta nie pasuje do alergii. Raczej do jakiejś ogólnej dysfunkcji narządów (nawiasem mówiąc steryd tu by na pewno nie zaszkodził). Jakie on w ogóle miał wcześniej objawy ?
betisk1
Posty: 3
Rejestracja: sob mar 17, 2012 9:11 pm

Re: Pomocy - nie je i prawie sie nie rusza

Post autor: betisk1 »

Steryd dostal na kichanie i to sie jakoś zbiegło bo po 3 dniach brania sterydu przestal jesc, nawet juz w trzecim dniu nie za bardzo jadl. Bylam teraz u weterynarza, stwierdzil ze jest przeziebiony i dal mu antybiotyk, zobacze jak zadziala.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”