no i mam drugiego szczura :]

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
shczurek
Posty: 10
Rejestracja: pn lis 01, 2004 5:09 pm

no i mam drugiego szczura :]

Post autor: shczurek »

tzn. zrozumiał bym gdyby oby dwa byly malutkie, ale czy to dobry pomysł, żeby wsadzić dorosłą samice z malutkim szczurkiem do jednej klatki?? ;p czy nie będzie za bardzo jej "gnębić"? hmm?
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

no i mam drugiego szczura :]

Post autor: krwiopij »

wsadzaj od razu... im mala jest mniejsza, tym mniej dostanie... jak podrosnie, bedzie sie stawiac i banshee ostrzej bedzie ja ustawiac...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
shczurek
Posty: 10
Rejestracja: pn lis 01, 2004 5:09 pm

no i mam drugiego szczura :]

Post autor: shczurek »

:P czemu ja juz wcześniej nie wchodziłem na to forum?! :D wielkie dzięki... ;p no to jutro wróce ze szkoły, wyszoruje klatke i dam je razem... mam nadzieje, że nie zrobi małej nic złego ;/ cya
shczurek
Posty: 10
Rejestracja: pn lis 01, 2004 5:09 pm

no i mam drugiego szczura :]

Post autor: shczurek »

mój szczur bardziej sie interesuje tym co robie niz tym, że ma nowego towarzysza... chwile ją atakowała ale teraz przestała... ;] mam nadzieje ze bedzie ok i ze sie nie pozabijają... pozdrawiam ;]
Banshee
Posty: 355
Rejestracja: wt maja 11, 2004 12:19 pm

no i mam drugiego szczura :]

Post autor: Banshee »

Ahahahaha!!! Jakies szczurzysko cudne nazywa sie tak jak ja??? :D :D

Jak wyglada?? Pokaz moja imienniczke prooooszee :D
shczurek
Posty: 10
Rejestracja: pn lis 01, 2004 5:09 pm

no i mam drugiego szczura :]

Post autor: shczurek »

HEHEHE :DDDDDDDD niestety niemam zdjęć.... domyślam się skąd ta nazwa ;)
Banshee
Posty: 355
Rejestracja: wt maja 11, 2004 12:19 pm

no i mam drugiego szczura :]

Post autor: Banshee »

Raczej wątpie, moj nick to wynik dosyc dziwnych splotow rzeczywistosci erepgowej ;)
shczurek
Posty: 10
Rejestracja: pn lis 01, 2004 5:09 pm

no i mam drugiego szczura :]

Post autor: shczurek »

loot bag plx xD chyba jednak myślimy o czymś innym ;p spoko
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

no i mam drugiego szczura :]

Post autor: ajlii »

Hmmm... czy mogłabym poznać zakończenie tej historii? Czy małe dogadały sie ze sobą?
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
shczurek
Posty: 10
Rejestracja: pn lis 01, 2004 5:09 pm

no i mam drugiego szczura :]

Post autor: shczurek »

;) Witam. Pewnie, że tak...

Na początku było ciężko. Banshee bardzo maltretowała Małą. Miałem nawet wyrzuty sumienia, że wpuściłem ją do tej klatki, ale po krtkim czasie bardzo się polubiły. Banshee jest trochę starsza i denerwuje sie kiedy Mała skacze na nią bo chce się bawić i przez to obrywa... W tej chwili leżą sobie razem, wtulone w siebie :))) Bardzo się cieszę... Szkoda, że niemam jak zrobić zdjęc ;ppp Pozdrawiam! ! !
Awatar użytkownika
lolek&maly
Posty: 2
Rejestracja: ndz sie 02, 2009 7:01 pm

Re: no i mam drugiego szczura :]

Post autor: lolek&maly »

ja mam 4 miesiecznego samca i miesiecznego mlodego samca przez 2 tygodnie spali w osobnych klatkach razem puszczalem je wieczorami na kanapie teraz spia w jednej klatce nadal jednak osobno ale mlody juz zaczyna sam interesowac sie lolkiem ( przez te dwa tygodnie mlody nabawil sie 13 ran nie groznych na szczescie)
Katonnie
Posty: 6
Rejestracja: czw sie 27, 2015 8:53 am

Re: no i mam drugiego szczura :]

Post autor: Katonnie »

Kilka dni temu zakupiłam miesięcznego szczurka. Wyczytałam, że muszą być koniecznie dwa, więc dokupiłam szczurka z tego samego sklepu i od tej samej matki co był ten pierwszy. Są w tym samym wieku. No ale problem jest taki, że ten który jest u mnie dłużej rzuca się na nowego..tamten ciągle piszczy ale nie atakuje, jest bardzo spokojny. Nie wiem jak to w końcu "między nimi jest" ponieważ raz śpią wtulone w siebie a później widzę jak naprawdę baaardzo poważnie jeden gryzie drugiego. Dogadają się jakoś? Czy będę musiała je rozdzielić? :'(
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: no i mam drugiego szczura :]

Post autor: Malachit »

Bardzo poważnie gryzie - to znaczy jak? Miesięczne szczury raczej nie gryzą się bardzo poważnie... pojawia się krew?
Wyszukiwarka nie gryzie
Katonnie
Posty: 6
Rejestracja: czw sie 27, 2015 8:53 am

Re: no i mam drugiego szczura :]

Post autor: Katonnie »

Poważnie czyli bardzo natrętnie, jak juz zacznie długo się rzuca, zaczęłam go odpychać ale wtedy on jeszcze bardziej atakował..teraz się uspokoiło. Nie zawsze atakuje, ale jak już to długo :'(
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: no i mam drugiego szczura :]

Post autor: Malachit »

Nie możesz go odpychać, one muszą same się dogadać. Ale jeśli śpią razem, to takie bójki są zupełnie normalne i tak musi być ;) dopóki nie ma krwi, to nic się nie dzieje ;)
Wyszukiwarka nie gryzie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”