Edison

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

igig
Posty: 516
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 11:31 am
Lokalizacja: Kraków

Edison

Post autor: igig »

Edison. Mój pierwszy labik, do końca półdziki, nigdy nie zaufał człowiekowi, nie udało mi się go oswoić. Indywidualista, robił zawsze to na co miał ochotę, Newton go denerwował swoją obecnością, czasem się do niego przytulił ale tylko jak on miał na to ochotę. Ja mam na rękach kilka blizn po jego wściekłych ząbkach. Domator, nie przepadał za wychodzeniem z klatki, był jej królem, Newton nie miał zbyt wiele do gadania w tym temacie, jego była tylko marna półeczka w rogu klatki, resztę zaanektował Edison.
Kochał sypiać w swojej rurze, z której zawsze wystawał jego ogonek, i błyszczały czerwone oczy.
Był chodzącym argumentem przeciwko testom na zwierzętach. Mimo że przez większość życia cieszył się dobrym zdrowiem, jego psychika była poważnie pokaleczona.
Cieszyłam się, że 28 maja będziemy świętować podwójne urodziny razem z Newtonem, ale dwa dni temu zobaczyłam że Edison nie rusza tylnymi łapkami, miał trudności z poruszaniem się, ale wciąż pełny energii, kiedy chciałam go bliżej oglądnąć ugryzł mnie w palec tak, że krew tryskała w każdą stronę i uciekł do swojej ukochanej rury.
Wczoraj już nie chciał nic jeść ani pić, coraz ciężej oddychał. Dzisiaj rano podjęłam decyzje, że jak wrócę ze szkoły zabiorę go do weterynarza, skrócę to wszystko. Kupiłam mu nawet jego ulubionego gerberka z nadzieją że się skusi ten ostatni raz. Ale jak wróciłam nie było już Edisona, tylko jego zimne ciałko leżące przy wyjściu z jego rury...
Jeszcze to do mnie nie doszło. Okropnie boli to, że odszedł nigdy nie przekonawszy się do człowieka... Patrzę na wciąż bolący ślad po ugryzieniu i nie mogę uwierzyć że jego sprawca jest już w szczurzym niebie. Powinien mieć tam dobrze, należy mu się. Mam teraz wielką nadzieję, że naprawdę jest jakaś druga strona, i teraz Edison biega z innymi szczurami nie pamiętając w ogóle o czymś takim jak laboratorium, bo jeśli istnieje jakakolwiek sprawiedliwość to musi tak być.

Obrazek
Kraków i okolice!
Krakowski szczurzy piknik! KLIK!
17 Kwietnia
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Edison

Post autor: Afera »

[*]
9 duszyczek za TM [*]
treehouse
Posty: 406
Rejestracja: wt paź 18, 2011 11:56 pm
Lokalizacja: USA

Re: Edison

Post autor: treehouse »

:'(
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Edison

Post autor: BlackRat »

[*]
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Edison

Post autor: xiao-he »

To bardzo smutne, trzymaj się :'(
Niech Edison już na wieczność biega gdzie go łapki poniosą, za Tęczowym Mostem po Zielonych Polach i śpi w swojej ulubionej Rurce [*] :'(
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Rattowa
Posty: 141
Rejestracja: pt kwie 13, 2012 8:00 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edison

Post autor: Rattowa »

[*] Dla Edisonka :'(
Przykro mi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”