Depresja po śmierci siostry

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
taodmisia
Posty: 100
Rejestracja: śr maja 10, 2006 7:52 pm
Lokalizacja: Szczecin

Depresja po śmierci siostry

Post autor: taodmisia »

Wydaje mi się, że jedna moja szczurka po śmierci swojej siostry / pary (ponieważ miałam 4 i one się trzymały parami) jest jakaś taka wycofana...nie wiem jak sobie z tym poradzić. Siedzi samotnie, śpi samotnie, może powinnam się nią teraz bardziej zająć? Poradźcie mi co robić...
Ze mną : Astma i Ospa
Za mną [*] : Grypa, Angina, Porfiria, Mogiła, Kiła
iku
Posty: 300
Rejestracja: sob lis 27, 2010 7:00 pm

Re: Depresja po śmierci siostry

Post autor: iku »

trzymały się parami, ale mieszkają wszystkie trzy w jednej klatce? jeśli nie, to połączyć najlepiej, żeby nie była sama, a jeśli już są razem, to nie mam pojęcia... może pomogłaby adopcja nowej koleżanki? a może nie, każdy szczur jest inny...
taodmisia
Posty: 100
Rejestracja: śr maja 10, 2006 7:52 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Depresja po śmierci siostry

Post autor: taodmisia »

Oczywiście, że są razem ! Zawsze były razem, tylko trzymały się parami, adopcja nowego to chyba za duzy stres, a zresztą i tak przecież mogą się nie skumać...
Ze mną : Astma i Ospa
Za mną [*] : Grypa, Angina, Porfiria, Mogiła, Kiła
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Depresja po śmierci siostry

Post autor: BlackRat »

Wiesz, nie powinno się rozpieszczać ani faworyzować jednego ze szczurków, więc może zajmij się bardziej nimi wszystkimi, nie tylko tą jedną. Tzn. wiesz o co mi chodzi? (bo to wyszło, jakbym Cię o coś posądzała ;]) Po prostu miziaj, przytulaj, całuj, baw się i ogólnie rozpieszczaj wszystkie bardziej, może ta z 'depresją' lepiej się poczuje, a może oswoi się przy okazji bardziej to pozostałych dwóch....
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
taodmisia
Posty: 100
Rejestracja: śr maja 10, 2006 7:52 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Depresja po śmierci siostry

Post autor: taodmisia »

Spróbuję...może to coś da...póki co chyba dalej przeżywa brak siostry...:(
Ze mną : Astma i Ospa
Za mną [*] : Grypa, Angina, Porfiria, Mogiła, Kiła
iku
Posty: 300
Rejestracja: sob lis 27, 2010 7:00 pm

Re: Depresja po śmierci siostry

Post autor: iku »

może musi przeżyć trochę tą żałobę, a potem się nieco rozpogodzi? życzę szczęścia :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”