Alex i Nike :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Lin
Posty: 86
Rejestracja: śr sie 15, 2012 10:54 am
Numer GG: 10227308
Lokalizacja: Milanówek

Alex i Nike :)

Post autor: Lin »

Obrazek
Na razie jedyne zdjęcie które udało mi się wkleić dzięki zacnemu telefonowi mojego brata :) Spały spokojnie..5 minut
Okazało się,że Alex nie jest takim tchórzem,po prostu ma takie ADHD że nie da się jej złapać. Ale pierwszy raz wdrapywała się na ramię i wchodziła do rękawa, wszystko dzięki starszej "siostrze" która pokazywała jej wszystko :D Nike lubi wchodzić do rękawa,siedzi na ramieniu,moja mama się w niej zakochała i ciągle ją głaszcze,bierze na ręce :D Mam nadzieję że uda się w końcu i Alex złapać, bo biega jak zwykle jak oszalała :D Przepychają się trochę na legowisku, Nike piszczy gdy Alex wciska się jej pod brzuch ale nie gryzie,nie drapie, tylko zamyka oczy i się wciska. Myślę, że jak zostawię je dziś na noc to będzie dobrze.
Ze mną: Furkot Śnieżka
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Alex i Nike :)

Post autor: xiao-he »

Śliczne! :D Czekam na dokładniejszy opis i zdjęcia :)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Alex i Nike :)

Post autor: valhalla »

Tak czekałam na ten temat :) Odkąd weszłam do Waszego domu, wiedziałam, że mała powinna tam zostać. Alex to taka malutka pchełka, w porównaniu do szczurów które widziałam do tej pory. Wiem, że Nike się nią zaopiekuje i przekona, że człowiek jest fajny. Mam nadzieję, że przepychanki będą coraz rzadsze, a wspólne drzemki panienek coraz dłuższe :)

Trzymam kciuki mocno za obie panny :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Lin
Posty: 86
Rejestracja: śr sie 15, 2012 10:54 am
Numer GG: 10227308
Lokalizacja: Milanówek

Re: Alex i Nike :)

Post autor: Lin »

Widziałam rano,że śpią oddzielnie, ale myślę, że jak raz Alex się wepchnęła na legowisko to i teraz będzie próbować. W nocy było spokojnie,klatka stała przy moim łóżku więc gdyby coś się działo to wszystko byłoby słychać. Rano po przebadaniu wyglądu i stanu stwierdzam że wszystko mają na swoim miejscu :D Nike od razu weszła do rękawa,uwielbia przesiadywać mi pod ubraniem,a jak wyjdzie to zawsze chce zbadać co jest na podłodze i szykuje się do skoku to trzeba ją łapać, bo jak skoczy to potem będę szukać jak igły w stogu siana między łóżkami ::) Alex stwierdziła że sobie pośpi,ale jak dostała kawałek ogórka to jej od razu przeszło przeszło :D Postaram się zrobić parę zdjęć wieczorem ;)
Ze mną: Furkot Śnieżka
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Alex i Nike :)

Post autor: BlackRat »

No i proszę, są obie :) Super ;)
I czekam na więcej fot 8)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Lin
Posty: 86
Rejestracja: śr sie 15, 2012 10:54 am
Numer GG: 10227308
Lokalizacja: Milanówek

Re: Alex i Nike :)

Post autor: Lin »

Panienka Alex, mała modelka...
Obrazek
...która stwierdza,że nie można jej robić za wiele zdjęć. ;)
Obrazek


Podaje im leki, które mieszam z serkiem, i podawałam dziś na palcu,ale zrezygnowałam i postawiłam na łyżeczkę, bo ile można prosić, by nie cały palec? ::)

Ganiały się dziś po łóżku,między pluszakami. Próbowałam dziś wsypać im karmę przed wyjściem do szkoły ale dziwnym trafem Panienka Nike znalazła się w moim rękawie. ;)

Zaczęłam łapać Alex, nadal się wyślizguje jak mała rybka ale już mniej, piska pokazując swoje oburzenie, bo przecież nikt jej wcześniej nie łapał,bo to mała księżniczka :D

Zdjęcia chyba nie będą miały już lepszej jakości,chyba że cudem mi się uda odnaleźć kabel do aparatu ;)
Ze mną: Furkot Śnieżka
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Alex i Nike :)

Post autor: valhalla »

Ślicznie razem wyglądają :D Powoli Nike na pewno przekona Alex, że warto się ośmielić i dać się czasem złapać ;)

Ja betaglukan zawsze dawałam z gerberkiem albo kaszką, też wolę łyżkę, bo niektórzy moi panowie to takie żarłoki, że palce by odgryźli ;)
Ale mam nadzieję, że panny nie kichają?
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Lin
Posty: 86
Rejestracja: śr sie 15, 2012 10:54 am
Numer GG: 10227308
Lokalizacja: Milanówek

Re: Alex i Nike :)

Post autor: Lin »

Nike prychnęła wczoraj 2 razy ale na tym się skończyło, od tamtwj pory nie kicha :)
Alex nadal jest małą zaczepką, próbuje Nike podgryzać po nosie,za co dostaje kopniaka, ewentualnie zamyka oczy i wciska się wtedy Nike pod brzuch :D
Ze mną: Furkot Śnieżka
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Alex i Nike :)

Post autor: valhalla »

Te kopniaki Nike są urocze :D A wciskanie się pod brzuch to dobry znak. U mnie szczury przy łączeniu tak robiły na znak "nie boję się ciebie, bądźmy przyjaciółmi" ;)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Lin
Posty: 86
Rejestracja: śr sie 15, 2012 10:54 am
Numer GG: 10227308
Lokalizacja: Milanówek

Re: Alex i Nike :)

Post autor: Lin »

Potrafi teraz stawać na głowie by się wcisnąć,dosłownie. :D A kopniaki,cóż, faktycznie są urocze :)
Ze mną: Furkot Śnieżka
Cypiska
Posty: 251
Rejestracja: pn gru 19, 2011 5:15 pm
Numer GG: 17329905
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Alex i Nike :)

Post autor: Cypiska »

Jakie niuńki urocze :) śliczne są szczurzynki, wymiziaj :*
Za TM:Cypis
Lin
Posty: 86
Rejestracja: śr sie 15, 2012 10:54 am
Numer GG: 10227308
Lokalizacja: Milanówek

Re: Alex i Nike :)

Post autor: Lin »

Miziam :) Nawet Alex daje się miziać. I zaskoczyła mnie bo wciska się za Nike do rękawa :D
Ze mną: Furkot Śnieżka
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Alex i Nike :)

Post autor: valhalla »

No widzisz :) Nike mówi jej "chodź, człowiek jest fajny, pobawimy się w rękawie" i Alex jej ufa :) To jest właśnie piękne w posiadaniu więcej niż jednego szczura - uczą się od siebie, także zaufania do ludzi :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Alex i Nike :)

Post autor: akzi »

Piekne dziewczynki, prosze o danie buziaka w nochala od cioci Izy :P
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
handzia600
Posty: 636
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 6:58 pm
Numer GG: 12805114
Lokalizacja: Białystok

Re: Alex i Nike :)

Post autor: handzia600 »

Piękne szczurki ^^ Wymiziaj od nas :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”