35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Zaadoptuj szczurka z laboratorium, z wszelkich interwencji! Dostęp do działu mają wszyscy, ograniczenia dotyczące tworzenia nowych tematów.

Moderator: Junior Moderator

Zablokowany
Awatar użytkownika
Cann
Posty: 121
Rejestracja: śr paź 12, 2011 2:48 pm
Lokalizacja: W-wa

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: Cann »

xxx pisze:Szukamy też małej klatki w Wawie, do pożyczenia, 2 maluszki poszły na DT i tam nie ma klatki. Kurierem do Wawy dotrą dopiero na wtorek :/ małe siedzą w transporterze.
Jeśli mała chomiczówka się łapie, to myślę, że mogę pomóc. Zawsze to lepsze niż transporter.
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: Rajuna »

Starsza Pani pisze:Ponieważ panienka z zapaleniem ucha w ogóle na nie nie wyglądała, wszystkie maluchy idą na kontrolę - a zapisane na wtorek. Dodatkowo maja wszoły, więc trzeba będzie zakropić 3 x ivermektynę ponad 30 szczurom.
Mogę w poniedziałek kupić iver w hurtowni wet, od razu całą butelkę. Tylko albo wyślę ją kurierem, albo dopiero w niedzielę z moim facetem - przy czym kurier jest o tyle niepewny, że może nie wziąć leku, bo są na to jakieś przepisy.
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
jazgottt
Posty: 4
Rejestracja: pn lip 30, 2012 11:11 am

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: jazgottt »

To u mnie są 2 małe samiczki, które do dziś rana mieszkały w transporterce, ale mają już klatkę, więc póki co nie jest potrzebna. Dziękuję za oferty:)
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: xxx »

Rajuna iver. zawsze się przyda ;/ nie pamiętam już, kiedy trafiły nam się szczury bez wszy/wszołów :-X
a kurier musi wiedzieć co to jest ? ::) :-X ;D

Wybaczcie jak słabo ogaraniam/odpisuje, ale po powrocie z Wawy ( już z przeziębieniem, w zimnym pociągu) mam gorączkę i ledwo łapię co się do mnie "mówi" :/

Niestety nadal mamy bardzo mało deklaracji DT :(

Dzwoniłam dziś do Medi. beżowa maluszka w najgorszym stanie ma się troszeczkę lepiej, pozostałe 3 też poprawa...oby tak dalej, trzymajcie kciuki... no i oby wtorek nie przyniósł złych wieści o stanie zdrowia pozostałych maluchów :-X

Dzięki wszystkim za dotychczasową pomoc ! :)
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: ssylvusia »

Jeśli któremuś z DT potrzebne jest jedzonko, mogę przekazać ok. 0,5kg VL Rat Complete. Moje chłopaki nie jedzą, więc szkoda, żeby się zmarnowało.
ObrazekObrazek
Pushekk
Posty: 5
Rejestracja: sob paź 27, 2012 10:33 am

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: Pushekk »

Ja prawdopodobnie wezmę stąd 2/3 szczurki, jeśli tylko przekonam rodziców ... ale są bardziej na TAK niż na NIE, więc może się uda :D
Trzymajcie kciuki!
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: xxx »

Najsłabsza maluszka, nr 1, (której dałam na imię Margaretka) odeszła :(((

Pozostałe 3 maluszki w szpitaliku- stabilne.

Nadal mamy bardzo mało zgłoszeń w sprawie DT :-X
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: Rajuna »

Beżynka? :( Biedactwo...
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
glizdeczka
Posty: 15
Rejestracja: ndz lip 29, 2012 2:05 pm

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: glizdeczka »

Jestem w stanie przyjąć 4 do 5 małych panienek na DT, jeżeli tylko znajdzie się transport do Łodzi, a pewnie i tak będę chciała wziąć jakąś :)
Awatar użytkownika
martini.crash
Posty: 4
Rejestracja: pn lut 13, 2012 11:18 pm
Lokalizacja: Toruń / Ostróda

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: martini.crash »

Pisałam na facebooku teraz piszę jeszcze tutaj. Mogę wziąć na DS jedną samiczkę do mojej parki dziewczyn, już wcześniej odzywałam się na innym wątku ale wtedy była ta parka samiczek a niestety na to żeby mieć 4 nie mogę sobie pozwolić więc wezmę chociaż jedną :)
Awatar użytkownika
martini.crash
Posty: 4
Rejestracja: pn lut 13, 2012 11:18 pm
Lokalizacja: Toruń / Ostróda

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: martini.crash »

jeżeli byłaby możliwość wyboru samiczki to pisałabym się na malutką 15 lub 19 ;)
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: pariscope »

Kurczę, od paru godzin tu zaglądam i strasznie się łamię. Mam tak wielką ochotę na 2, może 3 dziewczynki, ale aż się boję powiedzieć mężowi. Widząc, jak bardzo przeżywam odejście zwierzaczków, serdecznie mi odradzał branie następnych... Ale... jak ktoś raz nawiązał kontakt ze szczurami, to nie tak łatwo zrezygnować z ich towarzystwa.
No nic, będę tu zaglądać. Jutro pogadam z mężem, może się zgodzi.
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: Rajuna »

pariscope pisze:Kurczę, od paru godzin tu zaglądam i strasznie się łamię. Mam tak wielką ochotę na 2, może 3 dziewczynki, ale aż się boję powiedzieć mężowi. Widząc, jak bardzo przeżywam odejście zwierzaczków, serdecznie mi odradzał branie następnych... Ale... jak ktoś raz nawiązał kontakt ze szczurami, to nie tak łatwo zrezygnować z ich towarzystwa.
No nic, będę tu zaglądać. Jutro pogadam z mężem, może się zgodzi.
Maluchy są przekochane, moje się już zadomowiły i są strasznie kontaktowe, więc jak masz brać, to bierz te - nie dość, że pomożesz maluchom w potrzebie, to jeszcze młode i łatwo się oswajają, a dziewczyny na 100% oddadzą je zdrowe ;)
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: Izabela »

Pariscope, nie to że namawiam, tylko powiem tyle, że ja zawsze sobie tłumaczę to tak: na śmierć wielkiego wpływu nie mamy, jedynie mozemy próbować odciągnąć ją w czasie. Na życie za to mamy wielki wpływ - możemy postarać się, by jego jakość była jak najlepsza. I jedno jest pewne - dla takich szczurków to bardzo wiele :)
I jeszcze powtórzę, bo nie wiem, czy doczytałaś - w sobotę jestem w Warszawie O0
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: Starsza Pani »

pariscope pisze:Kurczę, od paru godzin tu zaglądam i strasznie się łamię. Mam tak wielką ochotę na 2, może 3 dziewczynki, ale aż się boję powiedzieć mężowi. Widząc, jak bardzo przeżywam odejście zwierzaczków, serdecznie mi odradzał branie następnych... Ale... jak ktoś raz nawiązał kontakt ze szczurami, to nie tak łatwo zrezygnować z ich towarzystwa.
No nic, będę tu zaglądać. Jutro pogadam z mężem, może się zgodzi.
A ja namawiam 8) . Za każdym razem przeżywam ale uciechy jest dużo więcej niż rozpaczy. Czyli w ogólnym rozrachunku się opłaca ;D. A małe po klatce szaleją jak torpedy, różnica pomiędzy tym jak przyjechały, a chwilą obecną jest niesamowita. Więc Ty masz co najmniej 2 lata szczęścia, a małe całe szczęśliwe życie ... Zamiast po nich rozpaczać należy im zazdrościć raczej ;).
Zablokowany

Wróć do „Ratuj szczury!”