DOMEK

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: Gucio »

Dżizys Prajs najwyżej wylatam z foruma :lol:

No o prosze Jedna
Druga

Więcej jest na stronie tego gościa ;) I wieksze. i chyba się na większa pokusze tylko poszczekam aż wystawi :lol:
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Eeee tam,a moze sama zrobisz? Ile to radochy i w ogole,masz to,co dokladnie chcesz :D
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: Gucio »

Niemota jestem i nieumiem :P SzCzuRzabarnoc wszystkim. ide lulu ;)
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: pomarańczowy jelcz »

A tam niemota! Jest tyle rzeczy,z ktorych mozna zrobic szczurzy domek,ze az glupio go kupowac!!!
Mozna wydrazyc chleb lub dynie,labo zrobic z masy solnej,drewna...masy papierowej ( http://szczury.org/index.php?podstrona=domek ) czy chocby doniczki...
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: Gucio »

z doniczki ma ale jestza mały.... a wiesz mmoże co zrobić zeby misek z żarciem i piciem nierozwalała? dałam jej siadłe mleko to wwaliłaq tam szmatki. A żarcie rozsypuje
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Ehh...Ale rozsypuje z jakiegos konkretnego powodu? Mozliwe,ze w misce z suchym grzebala,bo czegos szukala, Groszek czesto wywalal miski,bo staly na recznikach papierowych,ktore on chcial wciagnac na gore(ciagnal za nie,wiec sie wywalalo) natomiast miseczke z jogurtem wywalil kilka razy,bo probowal ja wciagnac na gore (cala miske,ale w polowie sie orientowal,ze mu sie wylalo,wiec zostawial to tak jak lezalo ^^) . Mozliwe tez,ze miski sa za wysokie i mala ma problemy z tym,zeby dosiegnac do zawartosci,dlatego wywraca miski.
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: Gucio »

No łapie miche w zęby i jak wariatka rozsypuje po całej klatce albo wywala do góry dnem i wali o ściany aqwarium. Wode tak samo :-?
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Oj, to nie probuj jej fundowac towarzyszki :wink:
Ale jak lapie w zeby,to moze jednak chce ja przetransportowac? A jak sprobujesz postawic miske w zupelnie inne miejsce,to co zrobi?
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: myszka »

Co do domku, to jak nie umiesz zrobić [tak jak zreszta ja :) ]to kup, ale taki jak dla świnki, ja swoim kupiłam, i maja luksus :) wszyskie 3 się mieszczą :)
A co do misek, to proponuje kupic poidełako, które się wiesza na kratach, i miskę ze stali nierdzewnej tez mocowana do krat ;) ja mam takie cuda i świetnie sie sprawdzają :)
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: Gucio »

tia a ja mam aqwarium :-?
Ale dzięki za rade. Rozglądam sie na allegro za jakimiś. Widziałam na jedenj stronie domki dla świnek. Jksa tylko wystawi to licytuje 8)

Pomarańczowy jelcz próbowałam jej i na półce postawić i na troćkach. No wsdzie. Jedyneczego nie przetransportowała to kolba i hamak :lol:
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: krwiopij »

ja mam taki:
Obrazek
polecam goraco... to domek 'rody iglo' firmy savic... przeznaczony dla swinki morskiej, ale miesci sie w nim cale moje piecioogonowe stado... :lol: sklada sie z dwoch czesci - gornej i dolnej, w calosci wykonany jest z plastiku, bardzo latwy do wymycia i wygodny dla szczurka... moje zwierzaki go uwielbiaja... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: myszka »

Krwiopijka- mam identyczny, niebieski domek. Ale przypomniało mi sie jeszcze, że domek mozna zrobić z klosza :) [szklanego] nie wiem jak wy, ale ja takie mam w piwnicy, wyglądają trochę jak słoiki ;)
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: myszka »

Myślę, że w każdym zoologicznym cena to około 15zł.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”