Dieta zapobiegająca tyciu

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
rroobal
Posty: 43
Rejestracja: czw lis 22, 2012 9:16 am

Dieta zapobiegająca tyciu

Post autor: rroobal »

Witam! Może źle szukałem, ale nie znalazłem takiego tematu. Co podawać szczurom, by nie tyły? Niedawno udało mi się odchudzić szczura (bo troszeczkę poleciał w masę) i nie chciłbym do tego wrócić. :] Słyszałem, że siemie lniane jest dobre dla szczurów ale na samym siemu szczór przecierz nie może żyć. Pozdrawiam rroobal
Ze mną: Pablo
Za TM: Chrupek, Olaf, Puszek, Skoczek, Tomi, Jerry, Kliper
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Dieta zapobiegająca tyciu

Post autor: noovaa »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=32&t=36593 tutaj kilka rad pisałam w pierwszym poście.

W tej chwili widzę że szczury ślicznie mi linie trzymają na labofeedzie. Grubsze schudły, młode rosną. Po za nim dostają TYLKO warzywa i owoce ale jednocześnie całkowicie wykluczyłam z ich diety: ziemniaki, banany, gruszki, winogrono. Nie dostają również mało wartościowych zapychaczy ( ryż / makaron ). Wyjątki robię tylko przy rekonwalescencji ;).
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
rroobal
Posty: 43
Rejestracja: czw lis 22, 2012 9:16 am

Re: Dieta zapobiegająca tyciu

Post autor: rroobal »

Ok... Tylko warzywa i owoce idzie wiosna, to co raz więcej ich będzie :] Zmieniimy dietę i powinno być ok. Dzięki ;]
P.S. Labofeed to jakaś karma ?
Ze mną: Pablo
Za TM: Chrupek, Olaf, Puszek, Skoczek, Tomi, Jerry, Kliper
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Dieta zapobiegająca tyciu

Post autor: noovaa »

Tak, to karma laboratoryjna, tania ale trzeba kupić dużo. Co jakiś czas użytkownicy robią wspólne zamówienia w danym mieście i się dzielą.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
rroobal
Posty: 43
Rejestracja: czw lis 22, 2012 9:16 am

Re: Dieta zapobiegająca tyciu

Post autor: rroobal »

Poczytam sobię na internecie trochę o tej karmie i przyczaję jakieś zamówienie w mieście Sczecin :]
Ze mną: Pablo
Za TM: Chrupek, Olaf, Puszek, Skoczek, Tomi, Jerry, Kliper
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”