Konichiwa, Yo, Ohayo

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Konichiwa, Yo, Ohayo

Post autor: kaka958 »

Witam jestem 17 letnią (czerwiec 18 ^^), szajbniętą Kasią :D Jestem już od jakiegoś czasu na forum ale jakoś tak się nie przedstawiłam :D

Szczurki w moim życiu z jednej strony są czymś nowym a z drugiej nie. Za dużo nie wiedziałam o tym jak się odpowiednio hoduje szczurki ale miałam kiedyś szczurki po kolei: Kusia (bardzo spokojna i kochana haszczanka, wszystkich), Musia i Łatka(Kapturkowe siostry, M. moja, Ł. siostry) i Marcelka (tatuś poprzednich, siostry). Teraz mam najukochańsze na świecie dwie haszczanki Nezumi (czarna) i Aka (shampagne).

Zostało tylko zdjęcie Marcla:
Obrazek

Moje pućki (zdjęcie z linkiem do tematu)
Obrazek

Ja jestem osobą która lubi się zabawić. Mam wiele zainteresowań ale głównie różne formy sztuki, raczej rysunek ale lubię sobie coś skrobnąć na kompie, coś ulepić. Lubię robić zdjęcia i je obrabiać, choć wolę obrabiać obrazki (zmieniać kolory szczególnie), prowadzę też tutaj warsztat w którym obrabiam grafikę forumowiczom (link poniżej), przykład w moim podpisie :D. Przede wszystkim interesuję się zoologią i to z nią wiążę swą przyszłość, na początku chciałam być po prostu zoologiem badającym zachowania zwierząt itd. ale u nas w Polsce nie da się tego studiować więc została weterynaria (jeśli podciągnę się z chemi ::) ). Znam większość zwierząt domowych i znam o nich ogólnikowe informacje, są też takie o których wiem dużo tak po prostu bo z nudy czytałam ale jeśli chciałam jakieś zwierzę mieć to wiem o nich prawie wszystko (lecz nie mam wiedzy z doświadczenia), było tych zwierząt dużo np. akwarystyka, modliszki, papugi niektóre gady i płazy :D A z rozrywki to znajomi, oglądanie anime bądź jakieś gry w ostateczności :D

Moje wypociny można zobaczyć tutaj:
Obrazek

Obróbkę tutaj:
Obrazek
^Warsztat^

Co do zabawy to może spotkamy się na Woodstocku? To będzie mój pierwszy ;D

Przy okazji Aka z prawie 100% pewnością jest w ciąży więc jak ktoś myśli o adopcji to zapraszam: http://szczury.org/viewtopic.php?f=30&t=39541
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Konichiwa, Yo, Ohayo

Post autor: ann. »

No, to spotkamy się też na woodstocku. :) obowiązkowo.

Też muszę założyć nasz temat, ale nie opanowałam wstawiania zdjęć. jestem internetowym bezmózgiem. :D
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Konichiwa, Yo, Ohayo

Post autor: kaka958 »

ann. to by było ciekawe taki tłum i akurat na siebie trafić :D

Na większości stron do uploadingu masz już gotowe linki przykład:

fotosik:
Obrazek

imageshack (na dole):
Obrazek
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Konichiwa, Yo, Ohayo

Post autor: ann. »

Wcale nie tak trudno, uwierz mi :D Ja spotkałam wielu swoich znajomych tam, całkiem przypadkiem. woodstock, to fenomenalne miejsce. uwielbiam tam być.


Dzięki za wyjaśnienie. :) Jak tylko wrócę do Wro (jestem w domu i używam laptopa mamy, a tu nie mam zdjęć), to od razu robię nasz wątek. :)
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Konichiwa, Yo, Ohayo

Post autor: kaka958 »

Czekam :D

A co do woodstocku to znajomi od mojej przyjaciółki nie spotkali swoich znajomych a spali kilka namiotów obok :D
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
xkuubi
Posty: 386
Rejestracja: wt lut 12, 2013 12:13 am
Numer GG: 28198941
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Konichiwa, Yo, Ohayo

Post autor: xkuubi »

Rysujesz niesamowicie , a grafika jest świetna :)

Czochranko dla maluchów :D
Ze mną: Dexter, Leon[idas], Demon i tymczasy :)
Za tęczowym mostem: Kubuś,Pepe,Devil
[*][/size][/color]
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Konichiwa, Yo, Ohayo

Post autor: kaka958 »

xkuubi pisze:Rysujesz niesamowicie , a grafika jest świetna :)

Czochranko dla maluchów :D

YAY! Dziękuję :D Wyczochraj swoje też ;)
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”