Ile karmy, podst. informacje - 4 szczurki

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Ile karmy, podst. informacje - 4 szczurki

Post autor: harleyquinn »

Chciałam się zapytać o coś, co może wydawać się głupie :)
Jakoś tak chodziłam po forum i przeczytałam, że zmiana karmy może wpłynąć na łagodniejsze zapaszki ze strony szczurków :) Nigdy tak naprawdę nie kupowałam karmy z prawdziwego zdarzenia, ponieważ mam własną mieszankę od... jakiegoś pół roku. Na początku tylko jak się nie znałam to jakąś pierwszą lepszą kupowałam dwa razy bodajże Ryanowi - moijemu pierwszemu szczurkowi.
I teraz moje pytanie do osób, które posiadają cztery szczurki:
Jak często kupujecie nowe opakowanie karmy? Chciałabym się dowiedzieć, czy na razie mnie stać na taką zmianę :) Np. ile zł na miesiąc takiej DOBREJ karmy? (jak na razie szukam i się zdecyduję, jaką wybrać :))
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: Ile karmy, podst. informacje - 4 szczurki

Post autor: harleyquinn »

i w jakiej ilości :)
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ile karmy, podst. informacje - 4 szczurki

Post autor: Malachit »

Hmm, szczerze mówiąc kiedyś to liczyłam, ale teraz nie pamiętam za bardzo na ile mi starcza... wydaje mi się, że worek 5kg starcza na jakieś 3-4 miesiące (tak bardzo na oko, miesiąc temu zamówiłam 5kg timy i myślę, że zostało jej jakieś 3,5kg jeszcze). Przy Timie/Vilmie wychodzi jakieś 15-20zł na miesiąc, więc tragedii nie ma ;)
Wyszukiwarka nie gryzie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”