Do oddania PILNIE trzy szczury ! - Szczecin

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Szczur_Albinos
Posty: 378
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:26 pm
Lokalizacja: Koszalin

Do oddania PILNIE trzy szczury ! - Szczecin

Post autor: Szczur_Albinos »

Słuchajcie mam do Was pytanie czy nie chce ktoś trzech szczurków.? Nie są one moje,a pewnej pani,która wyjeżdża do Norwegii i nie ma co zrobić z ogonami. Są dwie samice i samiec,który jest wykastrowany. Widziałam je osobiście i są przecudne. Tylko warunek jest jeden NIE MOGĘ BYĆ ROZDZIELONE. Samiec ma 2 lata i jest biały natomiast dwie samice są czarno-białe. Jedna ma też 2 lata,a druga ma rok. Szczurki znajdują się w Szczecinie. Pani,która je oddaje wyjeżdża w poniedziałek dlatego może ktoś z Was zechce ogonki.? :) Tutaj jest całe ogłoszenie:http://tablica.pl/oferta/oddam-szczurki ... r:11;s:260

Zdjęcia:
1.Obrazek
Obrazek
2.Obrazek
3.Obrazek samiec kastrat biały
4.Obrazek

Najlepiej się dowiadywać przez cały czas o szczurkach. Ja niestety nie mogę wziąć ich,bo mam już swoje chyba żebym wzięła na DT,a ktoś by ze Szczecina lub okolic wziął na DS,ale tak jak napisałam najlepiej je brać od razu,bo są cudowne. Oczywiście nie nalegam i właścicielka zrobi to co dla ich dobra najlepsze.
Tęczowy Most: [*] Pysia Plamka Hera Kropka Milka Maya Uszata Tequila Pchełka Django (samiec) Bambi Sherry Yumiko Fokus Psota Magik Devil Mia Rahim Akira Parszywek[*] Bardzo mi Was brakuje... :(
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”