Siwienie

Drapanie? Ranki? Martwica tkanki? Pasożyty? ... i inne dolegliwości związane ze skórą i pokrywającym je futerkiem.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
monkeyslut
Posty: 3
Rejestracja: sob kwie 06, 2013 12:59 pm
Numer GG: 11505679
Lokalizacja: Legnica

Siwienie

Post autor: monkeyslut »

Witam :)
Sprawa jest tego typu, że mam moje szczurki od jakiegoś miesiąca. Przygarnęłam je, kiedy były jeszcze małe.
Juta kiedy zamieszkała u mnie, była czarnawa, trochę siwa. Brzuszek miała jedynie biały. Teraz, po miesiącu zrobiła się już całkowicie szara . Wcześniej był to ciemny szary, prawie czarny, teraz jest to jasny szary, prawie biały.
Czy może być to spowodowane jakąś chorobą? Czy jest to coś naturalnego i nie powinnam się obawiać?
Ze mną nie ma już Fisiuni,Bekuni,Myszy,Urwisa,Mamby.
Za tęczowym mostem także fretka Kora,chomiki Czesio, Angelika i Funia.
Ze mną są Mira i Juta.
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siwienie

Post autor: Hanka&Medyk »

Najłatwiej by było, gdybyś pokazała fotki. Juta może być husky, a one mają to do siebie, że kiedy są małe, mają mocno ubarwione futerko, a potem z wiekiem blakną i zostaje tylko "sugestia" dawnego wzoru :)
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
monkeyslut
Posty: 3
Rejestracja: sob kwie 06, 2013 12:59 pm
Numer GG: 11505679
Lokalizacja: Legnica

Re: Siwienie

Post autor: monkeyslut »

Z rozpędu się pomyliłam, chodzi tutaj o Mire. Ale to nie ma większego znaczenia...
Zdjęcie szczurka- http://i.imagebanana.com/img/6lhc6h6e/2 ... 09horz.jpg
Dosyć niewyraźne, za co przepraszam, ale baardzo trudno jest jej zrobić jakiekolwiek zdjęcie.
Ze mną nie ma już Fisiuni,Bekuni,Myszy,Urwisa,Mamby.
Za tęczowym mostem także fretka Kora,chomiki Czesio, Angelika i Funia.
Ze mną są Mira i Juta.
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siwienie

Post autor: Hanka&Medyk »

Husky jak się patrzy :) Nie masz co się martwić - taka jej natura. Jeszcze trochę wyblaknie.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Skóra i sierść”