Wysterylizowane samiczki + samiec

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Wysterylizowane samiczki + samiec

Post autor: Magdonald »

Zakładam temat, bo widzę mnóstwo tematów typu "samiczka + kastrat", a to jednak odwrotny przypadek.

Moje baby są świeżo po ciachaniu i już włącza mi się GMR (jeśli dobrze pamiętam skrót ;D ), marzy mi się samiec... Tylko nie wiem, czy takie połączenie nie zrobiłoby mi rewolucji w klatce, stąd moje pytanie.
Chciałam więc zapytać osób, które mają/miały takie stadka, jak wysterylizowane samiczki reagują na pełnojajecznych samców i na odwrót?

I przy okacji - czy po sterylce trzeba odczekać jakiś czas, by ewentualnie dołączyć do bab samca?
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Wysterylizowane samiczki + samiec

Post autor: Nietoperrr... »

Po sterylce trzeba odczekać,aż wszystko się zagoi przede wszystkim,bo uciekanie przed samcem zaraz po zabiegu czy kilka dni po nim,może być po prostu bolesne.U mnie dziewczyny brykały już w dzień po zabiegu,ale łączyłam dopiero po zdjęciu szwów.
Mam dwie samiczki po sterylkach,dwóch kastratów i 3 jajecznych.Początki mieszanego stada zrobiły mi właśnie rewolucję,bo chłopaki zaczęli się wreszcie ruszać i biegać za dziewczynami ;)
Jedna z samiczek przez dłuższy okres czasu chętnie nawet oddawała się chłopakom,którzy pchali się na nią bez przerwy ::)
Trzeba nadmienić,że jajeczne chłopaki i tak zawsze chcą kopulować,nie ważne,czy samiczka rujkuje,czy nie,wystarczy,że jest samiczką ;) Niedawno musiałam podzielić stado,właśnie przez ich zapędy,bo moja Duszka miała po prostu dość.Teraz na noc klatkę przedzielam i dziewczyny mieszkają z kastratami jedynie,na dzień i na czas wybiegów są razem wszyscy.
Druga samiczka nie pozwala sobie na "figle" ze strony chłopaków i oni nauczyli się też,że nie warto nawet próbować,bo i tak się nie da ;) Dlatego myślę,że dużo zależy od samych samiczek.
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Wysterylizowane samiczki + samiec

Post autor: Magdonald »

Ojej, moje baby mają "charakterki", więc myślę, że nie wyglądałoby to w takim razie za dobrze ;D
Aha, odnośnie sterylki, szwy mają już powyjmowane, są praktycznie pogojone, teraz czekamy aż im futerko na brzuszkach odrośnie ;) )

W każdym razie, jeśli chodzi o kastratów, wszystko powinno być ok? Mogą bez problemu się zaprzyjaźnić i zamieszkać razem? Czy jednak jeden kastrat przy 4 samiczkach mógłby się czuć dziwnie/samotnie?
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Wysterylizowane samiczki + samiec

Post autor: Nietoperrr... »

Kastrat nie powinien mieć żadnych problemów z samiczkami po sterylkach.U mnie dogadali się idealnie.
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Wysterylizowane samiczki + samiec

Post autor: Magdonald »

Dziękuję za pomoc Nietoperrr..., także w razie czego zacznę rozglądać się za kastracikiem ;)
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”