Maja i Kuba dwa szczury które zmieni?y moje ?ycie.....

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Szczvrek
Posty: 1
Rejestracja: czw gru 09, 2004 8:14 pm

Maja i Kuba dwa szczury które zmieni?y moje ?ycie.....

Post autor: Szczvrek »

Kiedyś moja siostra i brat kupili szczury byłam w tedy w wieku 5 latek panicznie bałam się szczurów myslałam że są ochydne i obrzydliwe.Kiedy zamieszkały u nas bałam sie wejść do tamtego pokoju gdzie znajdowały się szczury.Pewnego dnia byłam bardzo smutna tak że nie chciałam z nikim rozmawiać .Wolny był tylko pokuj do którego nie lubiłam wchodzić.Ale z rozpaczy weszłam i nagle coś przebiegło mi koło nogi przestraszyłam się bo wiedziałam że to Kuba bo był większy i szybszy niz majka .Nagle usłyszałam pisk to Maja która zaklinowała sie w róże i nie mogła wyjść nie mogłam czekać szybko i bezmyślnie jak na 5 latka przystało zaczełam rozrywać tą rure no i udało się.Nie wiem jak to nazwać ale Maja jakby chcąc powiedzieć dziękuje polizała mnie w tedy nadleciał kuba i przytulił się do mnie i razem z majką namawiał mnie do zabawy.od tamtego razu kocham i interesuje się szczurami.Po tym wydarzeniu okazało sie że majka ma młode rok po odchodzie młodych parka umarła na chorobe .Lecz nie wiem jaką.
Szczurek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”