Cześć

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
nat
Posty: 4
Rejestracja: pt cze 14, 2013 2:40 pm

Cześć

Post autor: nat »

Czytam artykuły na forum od ok 4 miesięcy i w końcu postanowiłam dołączyć ;)

Mam 3 szczurki, młodziutkie, około czteromiesięczne. Dwóch braci, niebieskie kapturki - Finn i Lennan i czarny dumbo - Bran. Finek i Leno różnią się od siebie tylko tym, że jeden ma szarą łatkę bliżej głowy, a drugi bliżej ogona :) Bran jest najpiękniejszym szczurem jakiego widziałam, z błyszczącym futerkiem i cały czarny, łącznie z ogonem. Mają bardzo różne od siebie charaktery. Leno lubi mnie najbardziej, jest kochany i sam chętnie przychodzi do człowieka. Finn troszkę się boi ludzi, ale potrafi też okazywać wdzięczność swoją spokojną obecnością na ramieniu *.* Bran jest trochę złośliwy, lubi uciekać, ale często rozśmiesza do łez. Oczywiście nie sposób ich nie kochać.

Chciałabym wrzucić jakieś zdjęcia, jednak ciężko zrobić nierozmazane <jak tylko widzą aparat chcą zbadać to niezwykłe zjawisko, zatem mam milion nieudanych fotek> Może uda mi się za jakiś czas.

Miłego dnia wszystkim posiadaczom i wielbicielom ogonków :)
Obrazek

"Rzeczy miłe, ponure i jasne, dobrej nocy, ja za chwilę zgasnę. Światło moje cichnie jak muzyka, ten promień niech zostanie, ja znikam."
Awatar użytkownika
Ksyna
Posty: 136
Rejestracja: czw gru 27, 2012 1:25 pm
Lokalizacja: Słupsk

Re: Cześć

Post autor: Ksyna »

Hej, hej ;)
Witamy nowe szczurki i właścicielkę :D
Moje dzieci: Sassy, Pansy, Rifle, Sky
Za TM: Nena 15.12.2012 - 16.03.2013, Mia 14.06.2012 - 05.01.2015, Joy 12.09.2012 - 09.03.2015
Nasz temat: http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38876
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cześć

Post autor: unipaks »

Witamy na forum! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”