ogony i ogonki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
nat
Posty: 4
Rejestracja: pt cze 14, 2013 2:40 pm

ogony i ogonki

Post autor: nat »

Podzielę się w końcu swoim futrzastym szczęściem :)

Lennan towarzyski maluszek, chętny do przytulania i skaczący jak wiewiórka, gdy się go połaskocze ^^

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Finn trochę nieśmiały i wystraszony, kiedy robiłam mu zdjęcia chował się w domku zawstydzony :D Jest raczej spokojny i lubi być przytulany :-*

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Bran rozrabiaka, przystojniak i czyścioszek. Wolny strzelec i indywidualista ;D Przynajmniej takie sprawia wrażenie. Wciąż zastanawiam się co może mu chodzić po głowie (oprócz pozostałych szczurów :P )

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

na razie to tyle, pozdrowienia dla wszystkich od moich maluchów i do zobaczenia ^-^
Obrazek

"Rzeczy miłe, ponure i jasne, dobrej nocy, ja za chwilę zgasnę. Światło moje cichnie jak muzyka, ten promień niech zostanie, ja znikam."
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: ogony i ogonki

Post autor: ann. »

Uch, ależ uroczy!
Wyczochrac od cioci z forum! :)
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
Tasha
Posty: 54
Rejestracja: śr sty 02, 2013 10:25 pm

Re: ogony i ogonki

Post autor: Tasha »

Mizianko koniecznie! :zakochany:
A fotki jakim aparatem robione?
Cynamon, Silver, Misiek.
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: ogony i ogonki

Post autor: missia »

Śliczne!!! Koniecznie po 3 całuski dla każnego ode mnie! A i jeszcze pozdrowienia od mojej Tajgi i Tatjany; obie zakochały się po uszy ;D
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
nat
Posty: 4
Rejestracja: pt cze 14, 2013 2:40 pm

Re: ogony i ogonki

Post autor: nat »

Tasha pisze:Mizianko koniecznie! :zakochany:
A fotki jakim aparatem robione?
Pentaxem ;P muszę przyznać że musiałam je odrobinę poprawiać, oczywiście przez nadpobudliwość szczurków większość zdjęć była rozmazana ::)
Obrazek

"Rzeczy miłe, ponure i jasne, dobrej nocy, ja za chwilę zgasnę. Światło moje cichnie jak muzyka, ten promień niech zostanie, ja znikam."
Etusia
Posty: 97
Rejestracja: śr lip 03, 2013 11:44 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: ogony i ogonki

Post autor: Etusia »

Piękne szczęścia! Całuski ode mnie i od dziewczyn :-* :-* :-*

A co do aparatu, to faktycznie zdjęcia bardzo dobre. Ja moim robię telefonem i jak się nie ruszają, to nawet daje radę, ale jak to szczurki, nadpobudliwe są, brykają i czasem to tylko rozmazana plama wychodzi ;p
Za Tęczowym Mostkiem Szczurcie: Fobi i Irka [*] [*] Chomiczki: kolejno cztery Kubusie [*] [*] [*] [*]
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: ogony i ogonki

Post autor: missia »

Oj tak :D szczurkom ciężko zrobić ładne zdjęcie ;)
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”