Dzień dobry.

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
LotteMoriarty
Posty: 1
Rejestracja: śr lip 10, 2013 6:49 am
Numer GG: 5237200
Lokalizacja: Jelenia Góra

Dzień dobry.

Post autor: LotteMoriarty »

Witam!
Nazywam się Karolina i od bardzo długiego czasu "walczyłam" z rodzicami o pozwolenie na zakup szczurka, w końcu wczoraj zdarzyła się okazja i mój chłopak wbrew mojemu zrzędzeniu mi jednego zapewnił. Jednego, no właśnie... Naczytałam się bardzo dużo o samotnych ogonkach, muszę przyznać, że jeśli będę męczyć rodziców dalej o drugiego to mogą być jeszcze bardziej oburzeni, ponieważ tkwią w przekonaniu, że zbyt odpowiedzialna nie jestem i zaniedbam gryzonie. Co jest całkowitą nieprawdą! Jednak także mam niezbyt miły drugi problem, bo jeśli już zakupię drugiego szczurka i rodzice dowiedzą się po fakcie to będę musiała zakupić większą klatkę, i właśnie tu jest problem - czy najpierw zapewnić Jimmiemu przyjaciela czy najpierw kupić większą klatkę i niech sobie chłopak trochę poczeka? Jest u mnie od wczoraj a ja w piątek na 3 dni wyjeżdżam... Gorzej być nie mogło @-@


Zapomniałam dodać, że mój Jimmy nie jest jeszcze zbytnio do mnie oswojony...
Awatar użytkownika
xkuubi
Posty: 386
Rejestracja: wt lut 12, 2013 12:13 am
Numer GG: 28198941
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Dzień dobry.

Post autor: xkuubi »

Po pierwsze. Nie kupuj - adoptuj . Nie popieramy tutaj kupna ogonów, a już na pewno nie w sklepach zoo.

A co do klatki i drugiego szczurka to zależy jak długo mały miałby czekać na towarzysza. Moim zdaniem odpowiednie warunki(czyli duża klatka) to podstawa, ale zaś jeśli szczurek będzie musiał długo czekać na towarzysza to może to wpłynąć bardzo na jego psychikę i zachowanie. Nie mówiąc już o tym,że samotny szczur to nieszczęśliwy szczur.
Ze mną: Dexter, Leon[idas], Demon i tymczasy :)
Za tęczowym mostem: Kubuś,Pepe,Devil
[*][/size][/color]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dzień dobry.

Post autor: unipaks »

Poszukaj klatki do kupienia na allegro czy też tutaj na forum, taniej niż w sklepach :) Życzę szybkiej udanej adopcji drugiego szczuraska!Witaj na forum :) :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”