Oddam w dobre ręce młodziutkiego chomika syryjskiego

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Absolem
Posty: 7
Rejestracja: śr lip 31, 2013 2:04 pm

Oddam w dobre ręce młodziutkiego chomika syryjskiego

Post autor: Absolem »

Witam wszystkich forumowiczów.

Sprawa jest bardzo pilna. Otóż mój kolega sprawił mi prezent na urodziny - kupił mi klatkę z wyposażeniem i chomikiem. Niestety pomieszało mu się w głowie ponieważ opowiadałem mu o szczurach (jako, że kiedyś je miałem) i że chciałbym znowu mieć szczury. Wynikiem jego pomyłki jest właśnie ten słodki gryzoń, będący obiektem mojego ogłoszenia. Tak to jest dawać w prezencie zwierzątko komuś - teraz muszę znaleźć chomikowi nowy dom ;)

Ogłoszenie piszę na szybko, w pracy, więc mogę pokazać Wam tylko tę fotkę chomika:

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 9215_n.jpg

Chomik jest młody, zapewne ma około miesiąca, może trochę więcej, biało-czarny z brązowymi plamkami. Został zakupiony w sklepie zoologicznym w dniu 30.07.2013. Jeśli jesteście zainteresowani, lub macie znajomych szukających chomiczka - dajcie znać. Po co będziecie płacić w sklepie skoro jest maluch do oddania :)

Najlepiej, żeby właściciel znał się już na opiece nad chomikami, gdyż mały jest jeszcze dziki i nieoswjony. Ja pochodzę z Warszawy, niestety nie zapewniam transportu, więc jeśli ktoś jest zainteresowany, mogę się umówić gdzieś na terenie miasta w celu oddania malucha. Klatki niestety nie oddam, wolałbym zatrzymać ją sobie, ewentualnie mogę się dogadać co do sprzedania jej (klatka jest z dwoma pięterkami, ma drabinki, domek i dwie miseczki plus oczywiście kołowrotek).

Pamętajcie, chomika chcę ODDAĆ, nie chcę za niego pieniędzy. Oczekuję odpowiedzi od ludzi, którzy malca nie wydadzą na pokarm jakimś gadom. Pisać w temacie i na priv. Pozdrawiam :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”