Hej!:)

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sliwkowapanna
Posty: 286
Rejestracja: pt wrz 06, 2013 6:11 am
Kontakt:

Hej!:)

Post autor: sliwkowapanna »

Cześć!
Mam na imię Monika, mam 23 lata i aktualnie mieszkam w Warszawie:) Moją ogromną pasją, wręcz życiem jest fotografia. Na drugim miejscu stoją książki, a zaraz po nich filmy. Oczywiście nie wyobrażam sobie również życia bez moich ogoniastych, których "w postaci" myszek miałam już niezłą gromadkę, kilka chomików, a teraz od niedawna mam i szczurka;) Zobaczyłam go (pewnie większość skarci, ale trudno) w zoologu, tak słodko na mnie patrzył, caly szary jedynie z łatką na czole w kształcie pioruna - musiałam nazwać go Harry:) Od kwietnia się docieramy, uczymy się o sobie coraz więcej i coraz lepiej nam idzie:)
Później pokażę zdjęcie:)
Ze mną od 04.2013 ogonek Harry, Wally od 02.2014 oraz Karmelek z Hermioną od 06.2014 :)
Za TM myszki: Pilot 31.03 [*] Egzi 10.06[*]
-----------------------------------------------------
Moje hobby: http://fb.com/sliwkowapanna.photography
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Hej!:)

Post autor: Magdonald »

Hej!
Nikt Cię nie skarci, bo większość swoje pierwsze szczurki miała z zoologów, więc ten "pierwszy raz" jest wybaczalny :D
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, rozejrzyj się za przyjacielem dla Harrego.

Czekamy na zdjęcia :)
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
sliwkowapanna
Posty: 286
Rejestracja: pt wrz 06, 2013 6:11 am
Kontakt:

Re: Hej!:)

Post autor: sliwkowapanna »

No ja już jako takie doświadczenie w ogoniastych niby mam, ale...to była miłość <3 :D a na jednym z for dziewczynę wręcz wygonili, bo kupiła w zoologu więc się boję, ale..:)) a zdjęcie dam dam tylko się jeszcze rozjerzeć i zaaklimatyzować muszę;D
Ze mną od 04.2013 ogonek Harry, Wally od 02.2014 oraz Karmelek z Hermioną od 06.2014 :)
Za TM myszki: Pilot 31.03 [*] Egzi 10.06[*]
-----------------------------------------------------
Moje hobby: http://fb.com/sliwkowapanna.photography
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Hej!:)

Post autor: IHime »

Tych reformowalnych nie wyganiamy, zapraszamy cieplutko, żeby się dokształcali i dobrze bawili na forum. :D
Awatar użytkownika
Ensui
Posty: 330
Rejestracja: śr wrz 04, 2013 9:59 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Hej!:)

Post autor: Ensui »

Jakie filmy lubisz? Masz może konto na filmwebie? ^^
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
sliwkowapanna
Posty: 286
Rejestracja: pt wrz 06, 2013 6:11 am
Kontakt:

Re: Hej!:)

Post autor: sliwkowapanna »

Jestem dość wybredna, najbardziej rozkochuję się w psychologicznych, ale ich ostatnio mało na "rynku". A tak to dobra fantastyka, sci-fi, często katastroficzne, thrillery, dobre przygodowe. Nie znoszę romansów i komedii:P A konto owszem i mam, w miarę aktualizuję na bierząco http://www.filmweb.pl/user/sliwkowapanna :)
Ze mną od 04.2013 ogonek Harry, Wally od 02.2014 oraz Karmelek z Hermioną od 06.2014 :)
Za TM myszki: Pilot 31.03 [*] Egzi 10.06[*]
-----------------------------------------------------
Moje hobby: http://fb.com/sliwkowapanna.photography
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Hej!:)

Post autor: xiao-he »

Hej, witamy na forum :)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Osna
Posty: 330
Rejestracja: pn lip 01, 2013 12:48 pm
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Kontakt:

Re: Hej!:)

Post autor: Osna »

Hej, hej. :)
sliwkowapanna pisze:Jestem dość wybredna, najbardziej rozkochuję się w psychologicznych, ale ich ostatnio mało na "rynku". A tak to dobra fantastyka, sci-fi, często katastroficzne, thrillery, dobre przygodowe. Nie znoszę romansów i komedii:P A konto owszem i mam, w miarę aktualizuję na bieżąco http://www.filmweb.pl/user/sliwkowapanna :)
A jaki psychologiczny ostatnio oglądałaś? Też bardzo lubię tego typu filmy. Oglądałaś "Przeszłość" Farhadiego? W tym miesiącu była premiera w Polsce. Uwielbiam tego reżysera i uważam, ze jest niezwykle dobrym psychologiem, choć ewidentnie widać, że jest artystą, który wciąż uczy się i rozwija. Jego pierwsze filmy można uznać za raczkowanie maratończyka, ale jego trzy ostatnie gorąco polecam. Niedawno dostał Oskara za "Rozstanie" z piękną psychologiczną puentą, a właśnie tegoroczna "Przeszłość" jest moim zdaniem arcydziełem jeszcze lepszym... Ech, co ja tam będę się rozpisywać... W każdym, razie gorąco polecam. ;) No i wspaniała ubiegłoroczna "Miłość" Hanekego- również rekomenduję.
Chociaż te dwa filmy to też trochę romans, bo traktują o miłości, więc nie wiem... Tylko jak tu mówić o psychologii człowieka, omijając tak ważny aspekt jego życia?
Ze mną: Jakub i Mieszko.
Odeszły śp. Gacek, Stefan, Ireneusz, Białas, Bronisław i Anatol. [*][/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”