Ciurowa banda.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
szczurowapanna
Posty: 12
Rejestracja: ndz wrz 15, 2013 5:14 pm

Ciurowa banda.

Post autor: szczurowapanna »

Witam wszystkich ponownie na forum, nazywam się Paulina/Paula. Miałam tu wcześniej konto jako Tasha, ale niestety zapomniałam wspólnego zresztą hasła do e-maila i konta, więc wszystko poszło się.. :). Nie chciałam już za bardzo zakładać tu konta ze względu na szkołę i brak czasu, ale moja ukochana przyjaciółka namówiła ;D
Więc tak.. jest nas czwórka. Oto graficzny dowód >:D

Obrazek
Tak, to właśnie moje ukochane mordeczki, które codziennie poprawiają mi humor, kiedy wracam zmęczona do domu :D
Na samej górze Cynamon, pod nim wystający łebek z uszkami Silver, misiowaty dumbiak Misiek i z tyłu czarne śliczności Demcio/Demon.
Demon jest u mnie od dwóch dni. Szczerze mówiąc (żeby nie zapeszać!), ja to mam szczęście do tych pysiolków :) Każde łączenie odbywa się bez żadnych szturchanek, turlanek i tych innych oznaków agresji. Cynamon (Pan Alfa) i Silver (Of course Beta) to rodzeństwo, zaś Misiek i Demon to zupełnie inne rodzinne drzewko :)
To tak, przedstawiłam siebie i swoją ferajnę, więc kolej na fotki.. <chrup>

Obrazek
dumbo Misiek, obok Silver i czarna mordeczka Demciak.

Obrazek
Cynamooo.

Obrazek
i znalazłam fotkę maleńkiego Silvera :3

Obrazek
a tak się moje gniotki ciskały w lato :D

Obrazek
heloooooł :P
Cynamon, Silver, Misiek, Demon.
nasz wątek.. puk, puk.
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ciurowa banda.

Post autor: diana24 »

Super chłopaki :) pozdrawiamy i miziamy :)
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
szczurowapanna
Posty: 12
Rejestracja: ndz wrz 15, 2013 5:14 pm

Re: Ciurowa banda.

Post autor: szczurowapanna »

Dziękujemy bardzo za mizianko i przesyłamy buziaczki dla dziewczynek. Chłopcy są zauroczeni :zakochany: :)
Cynamon, Silver, Misiek, Demon.
nasz wątek.. puk, puk.
Awatar użytkownika
szczurowapanna
Posty: 12
Rejestracja: ndz wrz 15, 2013 5:14 pm

Re: Ciurowa banda.

Post autor: szczurowapanna »

Czas na fotki. Trochę ich mało, bo nie chciałam was obsypywać tą jakże piękną jakością :D
Wieczorem będzie więcej :) Misiek aktualnie wybył na poszukiwanie skarbów za szafkami, więc nie ma go na owych zdj :D

Hum? Masz coś dla mnie? /Silver
Obrazek

Czo ta Pani? / Cynamon, Silver
Obrazek

Demciak i zardzewiała dupka :D
Obrazek

Mówisz o mnie? / Cynamon, Demon
Obrazek

Chłopaki, przesuuuuuńcie się / Silver
Obrazek
Cynamon, Silver, Misiek, Demon.
nasz wątek.. puk, puk.
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: Ciurowa banda.

Post autor: Morgana551 »

Śliczne ogonki :) Muszę pomyśleć o takich koszykach jak Ty masz :D
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
Awatar użytkownika
wika99
Posty: 22
Rejestracja: pn lip 22, 2013 12:08 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ciurowa banda.

Post autor: wika99 »

Jakie cudowne ! :D Wymiziaj je ode mnie koniecznie ! ;)
Ze mną : Disa I Nuka :D

Za Tęczowym Mostkiem : Maja [*] I chomik Szaruś [*]
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Ciurowa banda.

Post autor: Megi_82 »

Prześliczna banda przystojniaków :D Zasypuj nas, zasypuj, bardzo chętnie obejrzymy :) Mizianko! :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Ciurowa banda.

Post autor: Entreen »

Super, fajni panowie... i cieszę się, że podpisujesz, który jest który, mi, zapominalskiej duszyczce, łatwiej będzie zapamiętać :D Czekam na dalsze fotki i jakieś anegdotki ;)
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ciurowa banda.

Post autor: diana24 »

Ten domek wygląda jak duża budka dla ptaków :D On jest z drewna? Nie siusiają na niego?
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
szczurowapanna
Posty: 12
Rejestracja: ndz wrz 15, 2013 5:14 pm

Re: Ciurowa banda.

Post autor: szczurowapanna »

Witamy ponownie późnym wieczorkiem! Kuurcze, dziękuję wam za takie miłe komentarze, rumieńców u moich chłopaków jest aż przesyt :D Dzisiaj obsypiemy was garstką fotek.. ;D
Wszystkie mizianka wykonane... futerka wymiętolone :D Hmm.. diana24, rzeczywiście na tych fotkach wygląda jak budka dla ptaków :D domek jest drewniany oczywiście, jakoś nie zauważyłam żeby chłopaki na niego sikali i nawet przy myciu klatki i elementów nie wyczułam z niego żadnych brzydkich zapachów :) dbają.. Pani nauczyła, to dbają... gorzej z półkami, ale cii... :D
To tak.. dzisiaj zastałam niemiłą niespodziankę. Nie dość, że wczoraj im wymeblowałam wszystko w klatce, to dzisiaj wracam ze szkoły, a tu wielkie "opierdalanko", bałagan... :'( ;D chyba zauważyli, że się zezłościłam.. (o ile można nazwać to złością), bo zaczęli domagać się o buzi i czochranko! :D jak tu nie odmówić.. czas na fotki...

Misiek najwyraźniej pokazał "jak większość mężczyzn odbiera kobiety"..
Obrazek

..a może chodziło mu Tylko o śpiew? :D
Obrazek

Potem dołączył Silver..
Obrazek

..i Cynamon ;D
Obrazek

/ Misiek
Obrazek

/ Cynamon
Obrazek

Gnieciątka / Od lewej; Cynamon, Misiek, Silver
Obrazek

Tak lepiej 8) / Cyn, Miś, Silv
Obrazek

i taki bonusik dla komentujących.. czyli jaką minkę robi Cynamon, kiedy mówicie o mizianku ;) :-*

Obrazek
Cynamon, Silver, Misiek, Demon.
nasz wątek.. puk, puk.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”