Witam...

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Helominti123
Posty: 13
Rejestracja: wt cze 25, 2013 4:13 pm
Numer GG: 48842282
Lokalizacja: Jarosław, Podkarpackie

Witam...

Post autor: Helominti123 »

Witam inni miłośnicy szczurków. Jestem Madzia i jeszcze próbuję odnaleźć się w tym świecie. Mam nadzieję, że nikt niebędzie mnie obrażał bo wydaje mi się, że jest to przyjazne forum. Życzę miłego dnia ;)
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Wiatam...

Post autor: madziastan »

Witam, szkoda Twojej szczurci Karolci, tylko szkoda że po niej kupiłaś szczura... nie popieramy tego. Życzę miłej lektury i mam nadzieję że dużo dowiesz z forum i o tym dlaczego nie popieramy kupna. Szczury są stadne - zaadoptuj dla niej koleżankę.
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Witam...

Post autor: Paul_Julian »

Nie wszyscy wiedzą, że nie warto kupować szczurków w sklepie,i że lepiej zaadoptować.
I Madziastan ma rację, Twoja szczurzynka potrzebuje towarzyszki :) Zaadoptuj jakąś z tego działu http://szczury.org/viewforum.php?f=163 bo to bardzo ważne dla ogonków :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam...

Post autor: unipaks »

Witaj! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Evilka
Posty: 171
Rejestracja: śr kwie 11, 2012 12:01 pm
Numer GG: 6273947
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Witam...

Post autor: Evilka »

Witaj w naszym gronie!:))
i dziel sie fotkami swojej pociechy. i jak reszta mowi, koniecznie zaadoptuj jej kolezanke!:D na forum masa ogloszen!:))
'I należysz do mnie, choć to nie kwestia posiadania.'
Neo, Doc i Aki
Awatar użytkownika
Ensui
Posty: 330
Rejestracja: śr wrz 04, 2013 9:59 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Witam...

Post autor: Ensui »

Witaj na forum! Im nas więcej, tym lepiej :D
Obrazek
Obrazek
Helominti123
Posty: 13
Rejestracja: wt cze 25, 2013 4:13 pm
Numer GG: 48842282
Lokalizacja: Jarosław, Podkarpackie

Re: Witam...

Post autor: Helominti123 »

Wiem, że szczurki to zwierzątka stadne, lecz rodzice nie zgadzają się na więcej, dlatego prawie cały dzień przebywam z moim ogonkiem ;) . Jest spokojna, ale nie ospała. Czasem wydaje mi się, że jest samotna. Rodzice nawet chcieli kupić drugiego, ale mój brat ich zniechęcił argumentem, że mogą się pozagryzać :-\ . Lecz teraz pytanie : Czemu kupuję ? Kupuję szczurki ponieważ wiem, że urodziły się nie w jakimś yyy... (nie wiem jak to nazwać) tylko w tym sklepie zoologicznym. Pani, która tam pracuje oddziela do mniejszej klatki samca i samicę i tak rodzą się nowe, małe ogonki. Kocham patrzeć jak razem brykają ;D . I też dlatego, że tak jest mi i moim rodzicom łatwiej.
Wislak1906
Posty: 3
Rejestracja: czw lis 28, 2013 12:12 am

Re: Witam...

Post autor: Wislak1906 »

Siemanko
J0gobella
Posty: 3
Rejestracja: czw lis 28, 2013 8:19 pm

Re: Witam...

Post autor: J0gobella »

Czesc czołem
Awatar użytkownika
Saaa
Posty: 435
Rejestracja: pn maja 20, 2013 9:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam...

Post autor: Saaa »

zachecam Cie do lektury naszego forum. Niestety takie rozmnazanie zwierzat nie jest dobre. Lepiej szczurka adoptowac ;)
Obrazek
Moje kochane ogonki;) http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40758
Za Tęczowym Mostkiem: Albi [*][/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”