Przeziębienie?

Cały, osobny dział. Problemy z drogami oddechowymi, to jedna z najczęstszych przypadłości szczurków, z jakimi się borykamy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
antichrist suprstar
Posty: 5
Rejestracja: ndz paź 27, 2013 4:15 pm

Przeziębienie?

Post autor: antichrist suprstar »

Hej!
Mój szczurek ostatnio złamał sobie łapkę, więc poszłam z nią do weterynarza, mam blisko, ale mimo wszystko chyba się przeziębiła. Z góry zaznaczę, że ja też jestem mocno przeziębiona i boję się czy to nie ode mnie się zaraziła (czy jest taka możliwość w ogóle?). U weterynarza byłam z nią w środę, a od wczoraj wciąż kicha. Co robić? Jakieś domowe sposoby na wzmocnienie? Z noska jej raczej nic nie leci, przynajmniej jeszcze nie zauważyłam. :'(
Awatar użytkownika
MichalKonstanty
Posty: 167
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:51 am
Lokalizacja: Poznań / Wrocław
Kontakt:

Re: Przeziębienie?

Post autor: MichalKonstanty »

Złamanie i towarzyszący jemu stan zapalny są obciążające dla organizmu więc szczurek najprawdopodobniej złapał coś z tego powodu. Nie wiem co Ci wet przepisał, czy jakiś antybiotyk? Na wzmocnienie zafunduj szczurkowi witaminy na wzmocnienie pod postacią wibowitu rozpuszczonego w wodzie, co do dawkowania to powinno to być gdzieś na forum - poszukaj. Ja swoim chłopakom poza wibowitem podaję echinaceę, tylko że nie w kroplach ale w karmie - jest taki granulat, który zawiera w sobie wyciąg z jeżówki właśnie - Beaphar CARE + RAT.

:) Zdrowia życzę, jakby się po paru dniach nie poprawiało to warto odwiedzić lekarza
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drogi oddechowe”