Zmiana osobowości szczurków

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Rweolwer
Posty: 123
Rejestracja: pt kwie 22, 2011 5:07 pm

Zmiana osobowości szczurków

Post autor: Rweolwer »

Ostatnimi czasy zauważyłam u moich ogonów zmianę w zachowaniu. Najśmieszniejsze jest to,ze tak jakby zamieniły się osobowościami :D
Może zacznę od tego,ze Zenobiusz zawsze był bardziej towarzyski ,lubił się popisywać,wskakiwał na wszystkich ,ciekawski mały wariat :) Natomiast Kieluś był bardziej typem samotnika,owszem przychodził,lubił pieszczoty,ale był spokojniejszy nie tak zwariowany jak brat.
Było tak do niedawna ,bo zauważyłam u szczurków zmianę charakterów. Zenobiusz kiedyś pełen energii ,nie mógł wysiedzieć spokojnie ,zrobił się leniwą kluską ,która nie zaczepia już jak kiedyś ,mało tego chyba ma na mnie focha ,za tą kąpiel (musiałam go wymyć,bo brat miał sraczkę i jak sobie spały przytulone nieźle go urządził XD i chyba sie za to obraził) Natomiast Kieluś,kiedyś kluseczka,która ciagle by spała i troszkę miała na wszystko wyjebkę ,teraz stał się małym zawadiaką ,zczepia,skacze przychodzi do mnie ciegle i chce się bawić :D Zupełnie jakby zamieniły się osobowościami! :D Co śmieszniejsze kiedyś Kieluś był grubszy od brata ,a teraz jest na odwrót bo ostatnimi czasy sporo schudł (byłam z nim u weta ,był odrobaczany) to Zenobiusz teraz jest grubszy.

Spotkaliście sie kiedyś z takim przypadkiem ? Wasze szczurki też się na was obrażają? :D
Każdego dnia moje ogony utwierdzają mnie w przekonaniu,ze szczury to niesamowite stworzonka :D
Awatar użytkownika
Rweolwer
Posty: 123
Rejestracja: pt kwie 22, 2011 5:07 pm

Re: Zmiana osobowości szczurków

Post autor: Rweolwer »

Zapomniałam dodać,że Kieluś nigdy nie gryzł rzeczy,raczej żadko a teraz nagminnie skubie mi rogi zeszytów XD
carola138
Posty: 176
Rejestracja: pn sty 24, 2011 1:18 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Zmiana osobowości szczurków

Post autor: carola138 »

Nie wiem w jakim wieku masz ogonki,ale być może dojrzewają(bądz dojrzały) i stąd ich zmiana charakteru.
Natomiast jeśli chodzi o obrażanie,to tak,jest jak najbardziej normalne ;)
Awatar użytkownika
Rweolwer
Posty: 123
Rejestracja: pt kwie 22, 2011 5:07 pm

Re: Zmiana osobowości szczurków

Post autor: Rweolwer »

ogonki mają roczek z hakiem :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”