Sok z brzozy

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
EratoTiaTuatha
Posty: 98
Rejestracja: wt mar 05, 2013 1:41 pm
Lokalizacja: Skępe/Toruń
Kontakt:

Sok z brzozy

Post autor: EratoTiaTuatha »

Witam :3

"szukaj" nic nie pokazało, więc zakładam temat - czy są jakieś przeciwskazania by dawać szczurakom sok z brzozy? Sama uwielbiam go pić, i tak na logikę nie ma to prawa szkodzić szczurom, więc dałam im odrobinę na spróbowanie i dziewczyny oszalały na jego punkcie, ale tak na wszelki wypadek wolę napisać tu zanim podam większe ilości ;)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Sok z brzozy

Post autor: IHime »

Nie zawiera chyba nic, co mogłoby zaszkodzić, ma tylko sporo cukru, więc nie dla ogoniastych cukrzyków i tłuścioszków. ;)
EratoTiaTuatha
Posty: 98
Rejestracja: wt mar 05, 2013 1:41 pm
Lokalizacja: Skępe/Toruń
Kontakt:

Re: Sok z brzozy

Post autor: EratoTiaTuatha »

No i oczywiście jako smakołyk, a nie zamiast wody ;) Super, też tak sądziłam bo to przecież bez żadnych dodatków a szczury brzozowe gałązki chyba mogą jeść, prawda? W takim soku logicznie rzecz biorąc jest to, co w gałązkach tylko w większych ilościach :3 Najważniejsze że babom smakuje, mówię wam trzy szczury a każdy inny gust, nie mogę z niczym utrafić żeby wszystkim podeszło xD
wampsonka
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 21, 2013 2:05 pm

Re: Sok z brzozy

Post autor: wampsonka »

nigdy nie słyszałam o takim przysmaku dla szczurów. skąd go wziąłeś? :) bardzo ciekawy pomysł
nienazwana
Posty: 1434
Rejestracja: pn mar 18, 2013 10:48 am
Lokalizacja: Grójec

Re: Sok z brzozy

Post autor: nienazwana »

Sok z brzozy można kupić w większych sklepach w działach ze zdrową żywnością lub w sklepach ekologicznych.
waldemar32
Posty: 4
Rejestracja: pn gru 02, 2013 9:11 am

Re: Sok z brzozy

Post autor: waldemar32 »

Ja kupuję sok z brzozy akurat w IKEA, bo mam blisko, ale w prawie każdym spożywczym widziałem taki sok :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”