Witam wszytskich :)

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Sashiku
Posty: 10
Rejestracja: czw lis 28, 2013 12:16 pm
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Witam wszytskich :)

Post autor: Sashiku »

Siema nazywam się Piotrek :) Mam 18 lat od kwietnia w moim domu goszczą szczurki :D Wcześniej mama się nie zgadzała ale po ukończeniu pełnoletności wreszcie mam swoje kochane szczurki :) Pierwszego dostałem na 18-stke jest to chyba ubarwienia husky szczurzyca imieniu Rehab jak ją dostałem miała około 2 miesiące. Drugą szczurzyce wziąłem po miesiącu od urodzin 18 maja równo miała wtedy miesiąc bo urodziła się 18 kwietnia. Dostałem ją od prywatnej osoby z hodowli w domu. Pierwszego szczurka nie wiem skąd mam ale z tego co pytałem to też hodowla. Szczurzyce dogadują się chodź czasem się kłócą :) Niedługo myślę o dokupieniu do mojej klatki drugiej i połączeniu ze sobą oraz zaadoptowaniu kolejnej szczurzycy bądź szczura :) A ja zajmuję się fotografią w wolnym czasie link do moich zdjęć w profilu. Uwielbiam także tatuaże :) Witam wszystkich :)
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Witam wszytskich :)

Post autor: Eve »

Witaj :)
Jak się zapewne dowiesz niedługo .. na forum nie propagujemy kupowania zwierząt w "przypadkowych" hodowlach, niemniej zawsze cieszy ktoś nowy na forum. Tutaj znajdziesz bardzo wiele wiedzy. Różnej; od klatek , leczenie, żywienie po .. wychowanie :P
Charakterni pozdrawiają :)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Saaa
Posty: 435
Rejestracja: pn maja 20, 2013 9:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam wszytskich :)

Post autor: Saaa »

Witaj ;)
I szczurek ktorego chcesz zaadoptowac to tez powinna byc panna badz wykastrowany pan ;) Wystarczajaco duzo szczurkow poszukuje juz domku i nie popieramy rozmnazania( co juz ci napisalam pod postem w innym dziale). Zycze milych i wesolych chwil z panienkami ;)
Obrazek
Moje kochane ogonki;) http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40758
Za Tęczowym Mostkiem: Albi [*][/color]
Sashiku
Posty: 10
Rejestracja: czw lis 28, 2013 12:16 pm
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Witam wszytskich :)

Post autor: Sashiku »

Oba szczurki są z hodowli nie ze sklepu :) Planuję powiększyć klatkę dla samca nie będę go kastrować będzie obok w drugiej klatce z innym samcem. A dziewczyny będą razem :)
Awatar użytkownika
Saaa
Posty: 435
Rejestracja: pn maja 20, 2013 9:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam wszytskich :)

Post autor: Saaa »

a hodowla jest zrzeszona?
Obrazek
Moje kochane ogonki;) http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40758
Za Tęczowym Mostkiem: Albi [*][/color]
Acidland
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 01, 2013 5:05 pm

Re: Witam wszytskich :)

Post autor: Acidland »

Siemasz
CarpeDiem
Posty: 32
Rejestracja: ndz lis 03, 2013 11:38 am
Lokalizacja: Bytów

Re: Witam wszytskich :)

Post autor: CarpeDiem »

Mimo to że szczury i szczurzyce będą w innych klatkach nie polecam ci mieć dwóch płci jednocześnie. to bardzo inteligentne zwierzęta i potrafią sobie same otworzyć klatkę
Ze mną: Dwa Wariaty Tom i Jerry :) http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=42719
holyghost
Posty: 3
Rejestracja: sob gru 07, 2013 10:12 pm

Re: Witam wszytskich :)

Post autor: holyghost »

Klaniam sie :)
Awatar użytkownika
Ensui
Posty: 330
Rejestracja: śr wrz 04, 2013 9:59 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Witam wszytskich :)

Post autor: Ensui »

Sashiku pisze:Oba szczurki są z hodowli nie ze sklepu :) Planuję powiększyć klatkę dla samca nie będę go kastrować będzie obok w drugiej klatce z innym samcem. A dziewczyny będą razem :)
Jeżeli hodowla nie jest zarejestrowana, razem ze zwierzakami nie dostałeś odpowiednich papierów, to niestety jest to pseudohodowla i miłośnicy zwierząt są im przeciwni. Samotny chłopak w klatce obok to fatalny pomysł, cały czas będzie chciał się dostać do dziewczyn, bo będzie czuł popęd, no i... będzie samotny :P
CarpeDiem pisze:Mimo to że szczury i szczurzyce będą w innych klatkach nie polecam ci mieć dwóch płci jednocześnie. to bardzo inteligentne zwierzęta i potrafią sobie same otworzyć klatkę
Moje dziewuchy wczoraj praktycznie rzucały się na drzwiczki i próbowały je wyważyć, bo śmiałam je wypuścić 1h później niż zazwyczaj :o Na wszelki wypadek zaczynam już spinać wyjście spinką, żeby mieć podwójne zabezpieczenie.
Obrazek
Obrazek
Xabi29
Posty: 3
Rejestracja: wt gru 10, 2013 7:47 pm

Re: Witam wszytskich :)

Post autor: Xabi29 »

Siemka
Ronaldo7
Posty: 3
Rejestracja: pt gru 13, 2013 6:46 pm

Re: Witam wszytskich :)

Post autor: Ronaldo7 »

Witam
WestHamUtd
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 6:26 pm

Re: Witam wszytskich :)

Post autor: WestHamUtd »

Siemano
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”