[RADOM] polecani i niepolecani

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: [RADOM] polecani i niepolecani

Post autor: Afera »

O kurde... to ładnie.Jak byłam u niego ze swoimi szczurami, dostawały odpowiednie leki (enrobioflox + rapidexon) na zapalenie oskrzeli i wyleczył je. Mnie pomógł, ale już do niego nie chodzę tylko do Kuszaja, bo wydaje mi się, że jest lepszy. :)
9 duszyczek za TM [*]
polizmnie
Posty: 105
Rejestracja: pn kwie 25, 2011 7:29 pm

Re: [RADOM] polecani i niepolecani

Post autor: polizmnie »

Napieraj moze był dobry jak się dorabiał a teraz to robi wszystko dla kasy jest taki dziwny.
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: [RADOM] polecani i niepolecani

Post autor: Afera »

Ostatnio byłam w Lecznicy dla zwierząt UNI-WET, ponieważ nie podobało mi się kichanie moich szczurów. Wet osłuchał wszystkie i stwierdził, że wszystko w porządku... szczury dalej mi kichały więc dziś udałam się do dr Kuszaja, który stwierdził, że nie jest dobrze z drogami oddechowymi...
Wyciągnijcie sami wnioski z tej sytuacji.

Polecam też lek. wet. Karola Chłopeckiego przyjmuje w "Pankracym" na Maratońskiej.
9 duszyczek za TM [*]
Ylimazisan
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 28, 2011 12:19 pm

Re: [RADOM] polecani i niepolecani

Post autor: Ylimazisan »

Tez nie polecam Weta Napieraja, nie wyleczyl mi jednego psa a drugiego faszerowal lekami ciagnac przy tym tylko kase, stan psa sie nie poprawial, wiec pojechalismy do Ostracha z lecznicy Animal i on zrobil operacje i wyleczyl psa, okazalo sie ze pies ma wglabienie jelita, a inaczej mowil napieraj, on tylko ciagnie kase.
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: [RADOM] polecani i niepolecani

Post autor: BlackRat »

Odkopię trochę, jako że sama ostatnio szukam najlepszych w okolicach Ska (czyli właśnie Radom/Kielce).
kalusia2 pisze:Odkopuję - weterynarz w Radomiu lub w okolicach ok. 15 km. . Ewentualnie w Nałęczowie, Szydłowcu, Orońsku lub Skarżysko - Kamiennej. ???
Ten Pan leczył moje skarby od zawsze i zawsze myślałam że zna się na tym, że jest dobry, zawsze opowiadał wszem i wobec, jakie to szczurki są inteligentne stworzenia, jakie wspaniałe etc. Jednak jakiś czas temu, przy operacji jednej z moich perełek nie popisał się, mimo iż operował już moje dzieci i zawsze było wszystko ok. Nie będę się tu rozpisywać o szczegółach, ale ewidentnie z jego winy było cierpienie mojego dziecka (wiele osób z SPS mi wtedy pomagało, bez ich pomocy Porzeczka pewnie cierpiałaby jeszcze bardziej :[). Ostatnio (jak pewnie część z Was wie) po adopcji jednego maleństwa okazało się, że ma wszoły, pojechałam więc do niego sądząc, że tego raczej spieprzyć nie może, a było już przed 18 więc nie miałabym nawet jak/po co jechać do Radomia. Wypsikał ją jakimś śmierdziostwem, nie podobało mi się to więc wypytałam go, czy to aby na pewno bezpieczne. Zachwalał wielce ten preparat, jaki to bezpieczny i skuteczny.... po 24 godzinach moja malutka perełka dostała jakiegoś strasznego ataku, szybko pojechałam do niego. Stwierdził, że musiała: a) doznać urazu mózgu -wykluczone; b) zatrucie pokarmowe -jeszcze bardziej wykluczone; c) padaczka. Dostała zastrzyk (już nie pamiętam nazwy), który miał zadziałać w ciągu godziny - malutka umarła przed samymi drzwiami do mojego domu :(
Dzięki nooveej dowiedziałam się, że ten śmierdziuch to "Frontline" i jest on zabójczy dla małych zwierząt, a w ogóle leki takie "kładzie się" tylko na kark, by szczurek tego nie zlizał - ona została tym wręcz oblana :(
Także kiedyś przeze mnie polecany - teraz absolutnie nie (ewentualnie kiedy nie ma wyjścia bo np. jest noc i nie ma jak dostać się do innego miasta, lepiej ktokolwiek w miarę zaznajomiony, niż nikt :/)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: [RADOM] polecani i niepolecani

Post autor: Afera »

BlackRat, ale o kim mówisz?
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: [RADOM] polecani i niepolecani

Post autor: BlackRat »

kalusia2 pisze:Odkopuję - weterynarz w Radomiu lub w okolicach ok. 15 km. . Ewentualnie w Nałęczowie, Szydłowcu, Orońsku lub Skarżysko - Kamiennej. ???
::)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: [RADOM] polecani i niepolecani

Post autor: BlackRat »

Ehy, ależ ja głupia jestem ::) nie ten cytat wzięłam, dzięki Afera, bo bym nie zauważyła.... Eh, tak to jest jak się na szybko pisze... :/
kalusia2 pisze:Znalazłam w Skarżysku- Kamienej podobno b. dobry - Remigiusz Cichoń wet :)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: [RADOM] polecani i niepolecani

Post autor: BlackRat »

Taką małą poprawkę wstawię:
Afera pisze:...
Kuszaj Marcin
Struga 19/21
508 298 757
poprawny tel. 508 289 757 ;)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
marylla
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 28, 2013 10:30 pm

Re: [RADOM] polecani i niepolecani

Post autor: marylla »

troche wyżej była negatywna opinia na temat lecznicy Pankracy.
ja osobiscie polecam te lecznicy jednak od gryzoni jest tylko jeden lekarz. prawie każdy z obslugi zajmuje sie czymś innym dlatego prosze sie nie dziwić że któryś z wetów wprost powiedział że nie chce zbadać ogona. to tak jakby weta od koni pytać o gady ;)

w Pankracym gryzoniami zajmuje sie lek wet Karol Chłopecki. kastrował mi szczuraska i ten tuż po przebudzeniu był uradowany :)

http://pankracy.radom.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”