Witam wszystkich:)

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Rainox
Posty: 25
Rejestracja: czw sty 23, 2014 6:18 am

Witam wszystkich:)

Post autor: Rainox »

Witam serdecznie.Co prawda szczurkami zainteresowałem się całkiem niedawno lecz myślę,że sporo się tu naucze :) Zarejestrowałem się tu głównie z uwagi na to aby nie kupować szczurków ze sklepu zoologicznego tylko przygarnąć w dobre ręce ^^
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Witam wszystkich:)

Post autor: noovaa »

Witaj na forum!

Skorzystam i przy okazji dam jedną dobrą radę: Cierpliwości! :)

Dużo czytaj, żeby zapewnić szczurkom jak najlepsze warunki, trzeba wchłonąć sporo wiedzy ;). Dużo osób zrezygnowało z adopcji, bo nie znalazł się maluch albo transport "na już" i tak czy inaczej poszli do sklepu :( .. Czasem na szczurki trzeba poczekać, bo nie zawsze znajdą się aktualnie z naszego miejsca zamieszkania. Ale jeśli ktoś poważnie myśli o opiece nad żywym stworzeniem, a nie jest to tylko nagła zachcianka, wierzę że tą cierpliwość w sobie wyskrobie i poczeka ;)

Przejrzyj dział adopcyjny oraz "szczurze adopcje" na facebooku i szukaj szczurów z dużych miast. Dobre dusze jeżdżą po Polsce i przewożą nam zwierzęta jeśli jest taka potrzeba ;)

Miłej lektury forum i rozgość się!
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Bulbulator
Posty: 3
Rejestracja: czw sty 23, 2014 10:49 pm

Re: Witam wszystkich:)

Post autor: Bulbulator »

Siemka
Rainox
Posty: 25
Rejestracja: czw sty 23, 2014 6:18 am

Re: Witam wszystkich:)

Post autor: Rainox »

Wezme sobie do serca te solucje i bd starał się zadbać o maluchy najlepiej jak tylko mogę :)
Awatar użytkownika
ema0505
Posty: 125
Rejestracja: wt gru 31, 2013 4:16 pm
Numer GG: 9018453

Re: Witam wszystkich:)

Post autor: ema0505 »

Witaj ;). Trzymam kciuki za szybkie znalezienie pupili :)
Obrazek
RynkowskiR
Posty: 3
Rejestracja: sob sty 25, 2014 2:55 pm

Re: Witam wszystkich:)

Post autor: RynkowskiR »

Siemasz
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam wszystkich:)

Post autor: Buba »

Cześć ;D
Wiedza to szczęśćia klucz, że tak się wyrażę. Bo niedoświadczeniem można narobić szkód np. ja zanim wczytałam się w to forum trzymałam moje maluchy w trocinach... :-\ i kichały bidaki. Ale teraz się poprawiłam i używam dobrego drewnianego żwirku. Dużo czytaj i pytaj, pytaj i jeszcze raz pytaj. Na forum znajdziesz wiele chętnych osób, które Ci pomogą. Oczywiście wstawiaj zdjęcia szczurasków jak tylko będą już u Ciebie :)
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”