Witam z Torunia!!!

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
2rotor
Posty: 1
Rejestracja: ndz lut 23, 2014 5:44 pm

Witam z Torunia!!!

Post autor: 2rotor »

Witam wszystkich!

Zaglądam niekiedy na to forum od jakiegoś czasu więc postanowiłem się zarejestrować :). Szczurki mam już prawie 3 lata - aktualnie 2 samce z czego 1 z nich jest ze mną od początku. Do niedawna były 3 ale niestety jeden po 2 latach odszedł dlatego szukamy teraz 1-2 sztuk do adopcji aby powiększyć stadko :)

Pozdrawiam

Karol
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam z Torunia!!!

Post autor: Buba »

Cześć Karolu!
Cieszymy się, że dołączyłeś do nas - miłośników ogoniastych ;) Cierpliwie czekam na zdjęcia twoich chłopaków. Jak mają na imię? Piszesz, że szukasz im towarzyszy. Pamiętaj, że dla trzech czy nawet czterech szczurzych samców potrzebna jest naprawdę spora klatka. Na tym forum wiele osób poszukuje ciepłego domu dla szczurków. Warto zajrzeć do odpowiedniego działu i znaleźć sobie i Twoim szczurkom nowych przyjaciół, którzy naprawdę tego potrzebują. Może założysz wątek o twoich ogonach? Mógłbyś tam opisywać ich zwyczaje, wklejać zdjęcia, opowiadać o nich.
Napisz coś więcej o szczurasach ;D
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam z Torunia!!!

Post autor: unipaks »

Witamy na forum :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”