[ŁÓDŹ] niepolecani

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
blueann
Posty: 4
Rejestracja: śr gru 29, 2004 11:38 am

[?ÓD?] niepolecani

Post autor: blueann »

NIE polecam przychodni zwierzęcej "Sfora" w Łodzi na ulicy Stefana, osiedle Bałuty. Niestety mój szczurek nie przeżył wizyty w tym że miejscu... został za mocno potraktowany przez panią doktor, (która później okazała się praktykantką...) szczurek po wizycie udusił się w domu... co było mało przyjemnym widokiem uwierzcie, że starałam sie go ratować. Strzeżcie się bo wasz szczurek też może tak skończyć... Znakiem charakterystycznym pani praktykant jest to, że sepleni co oczywiście nie umniejsza jej osobie. Wiadomość tą dodaję, gdyż nie znam imienia ani nazwiska tej pani.
Ostatnio zmieniony wt lis 28, 2006 10:27 pm przez blueann, łącznie zmieniany 1 raz.
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[ŁÓDŹ] niepolecani

Post autor: Beeata »

matko swieta...co ONA mu zrobila? I co ty pozniej JEJ zrobilas za to?
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[ŁÓDŹ] niepolecani

Post autor: krwiopij »

blueann, zaznacz w temacie, ze o lodzka lecznice chodzi... przykra sprawa bardzo... wspolczuje... :( 'sfora' ma te zalete, ze blisko wspolpracuje z lodzkim towarzystwem opieki nad zwierzetami (nie mylic z lodzkim oddzialem ogolnopolskiego toz'u) i czesto wykonuje darmowe zabiegi na poszkodowanych psach i kotach...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
blueann
Posty: 4
Rejestracja: śr gru 29, 2004 11:38 am

tak wiem o tych zabiegach

Post autor: blueann »

wiem o tych zabiegach bo moja przyjaciółka znalazła kota na ulicy, który był potrącony przez coś... i to się chwali, że nie wzięły pieniędzy, ale hmm szczurki też mają prawo do dobrej i fachowej opieki...
a co mu zrobiła?? no cóż ścisneła go mocno bo chciała zrobić zastrzyk a on chciał ją ugryźć...
Co jej zrobiłam?? miałam ochotę ją zabić, ale co by to dało? Raczej nic więc poszłam do niej i pokazałam jej mojego szczurka... i poryczałam się jak małe dziecko, ale nie żałuje, że tam poszłam i pokazałam go bo mina bardzo jej zrzedła...
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[ŁÓDŹ] niepolecani

Post autor: krwiopij »

dziewczyna pewnie pojecia nie miala o gryzoiach... ech... ale na pewno nie zrobila tego spacjalnie... szkoda tylko, ze musialo sie to tak skonczyc... :(

na przyszlosc polecam lecznice dra jachmana (ul. cieszynska 12)... weterynarze wiedza nieco o szczurach (tzn. jak dotad podawali to, co powinni, w odpowiednich dawkach i nie eksperymentowali, a do tego sprawnie podchodzili do trzymania szczurka), a biora niewiele... no, i panie sa mile... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [ŁÓDŹ] niepolecani

Post autor: Justka1 »

Zacytuję samą siebie z innego wątku.
Nie polecam lecznicy FAUNA na ul.Gorkiego 21A na widzewie wschodzie.Tym bardziej nie polecam tam Dr.Magdaleny Minich i nie polecam dokonywania eutanazji żadnego zwierzęcia w tej lecznicy.Pani doktor nie jest godna polecenia jeżeli zabija zwierzęta(ma błędną wiedzę na temat przebiegu eutanazji),a nie humanitarnie usypia( konkretnie Dr.M.Minich).Szczególnie nie polecam osobom początkującym nie wiedzącym jak powinna wyglądać eutanazja,jak szczur powinien być do niej przygotowany.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”