Szczury

Tutaj dzielimy się radością powitania nowego życia. ;)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
szczurysmażone
Posty: 1
Rejestracja: sob kwie 05, 2014 6:58 pm

Szczury

Post autor: szczurysmażone »

To jest gość, który dostaje już 3ci ban, bo nie może przyjąc do wiadomości tego,że złamał regulamin.

Człowieku, daj sobie spokój, będziesz banowany za każdym razem. Dostałeś ban za celowe rozmnożenie, chęć sprzedaży, brak kultury w stosunku do innych użytkowników itd.

Zadbaj lepiej o swoje szczury zamiast tracić czas tutaj.


Po pierwsze mogę sobie rozmnażać co mi się podoba i nikogo to nie powinno obchodzić.Napisałem w sprawie świerzbu bo moje szczury dostały z trocin z normalnego sklepu zoologicznego.Po drugie nikomu nie proponowałem na tym forum żadnego szczura a to,że sprzedam do sklepu też nikogo nie powinno interesować.Wasz regulamin jest śmieszny.Pisałem w sprawie świerzbu to przyczepiliście się ze samiec siedzi z samicami,co wogóle nie było na temat.Po 3 moje szczury są zadbane.Krzywdy u mnie nie mają,nie rozmnażam dla zysku a jak trafiam do zoologicznego to nie znaczy,że odrazu do terrarysty.A pani gąbka to mnie może obrażać.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Szczury

Post autor: Paul_Julian »

Do widzenia. to Ty jesteś śmieszny z tym przychodzeniem tutaj. Nie są tutaj mile widziane takie osoby jak Ty.

Dostałes rady odnośnie świerzbu. Jak równiez odnośnie twojego pomysłu sprzedaży i hodowania. Niczego więcej już tu nie potrzebujesz.
W tej chwili łamiesz regulamin ponownie zakładając multikonta. Choćby z tego powodu za każdym razem bedziesz stąd wywalany.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Zablokowany

Wróć do „Narodziny”