Witam

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
AnnaD
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 14, 2014 8:38 pm

Witam

Post autor: AnnaD »

Witam chciałam się przywitać. Jestem tu nowa i jeszcze sporo muszę się nauczyć więc bardzo przepraszam jeśli będę pisała nie w tym dziale co trzeba. Jestem właścicielką (a właściwie to moje dzieci) cudownej szczurci Malinki jest to szczurek Dumbo i jest super cudownym słodzakiem ma ok 7-8 tygodni którą jako nie doświdczona osoba kupiłam w sklepie zoologicznym, z jednej strony teraz wiem że nie powinnam a z drugiej cieszę się że Malinka nie skończyła jako karma tak jak większość z tych co tam zostały (sprzedawca w prost powiedział co robią z szczurkami). I tu zwracam się z ogromną prośbą o pomoc ponieważ chcę bardzo mocno znaleźć (zaadoptować) przyjaciółkę dla Malinki jedyne moje wymagania co do szczurka to żeby była to zdrowa nie ciężarna samiczka w podobnym wieku w miarę z bliska żeby nie było problemu z odbiorem. Bardzo proszę o pomoc bądź nakierowanie na jaki dział się udać. Z góry bardzo bardzo dziękuję.
Awatar użytkownika
Barakuda
Posty: 290
Rejestracja: ndz lut 09, 2014 1:51 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam

Post autor: Barakuda »

Witaj! Na forum jest cały dział adopcyjny. W oddam/ sprzedam jest sporo maluchów do adopcji, jest też strona adopcyjna adoptujogona.pl ( coś w tym stylu), tam też jest zawsze jakiś szczuras do adopcji. Żeby było blisko to ciężko bo nie napisalas skąd jesteś... Do adopcji możesz też poszukać ogonków na Allegro, Tablicy czy Gumtree. Ja swojego Dexa znalazłam na tablicą.pl. Polecam.
Z nami: Lulu, Oliwka, Dexter i sostry Sól i Pieprz ur. 24.03.2014r. :)
Szczurowisko Barakudy http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=44003
AnnaD
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 14, 2014 8:38 pm

Re: Witam

Post autor: AnnaD »

Bardzo dziekuje Barakuda :)
AnnaD
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 14, 2014 8:38 pm

Re: Witam

Post autor: AnnaD »

Zapomnialam dodac ze jestem z Sosnowca
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam

Post autor: unipaks »

Witaj :)
Możesz jeszcze spróbować tu https://www.facebook.com/SzczurzeAdopcje oraz poszukać w swojej okolicy ogłoszeń z Gumtree i tablicy (teraz: www.olx.pl) Powodzenia!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
AnnaD
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 14, 2014 8:38 pm

Re: Witam

Post autor: AnnaD »

Witam
szukam gdzie się da ale niestety nigdzie nie ma :( a Malinka taka smutna się robi. Czy mam w ostateczności iść do sklepu i kupić jej koleżankę??
PolakD
Posty: 3
Rejestracja: wt kwie 15, 2014 1:33 pm

Re: Witam

Post autor: PolakD »

Cześć wszystkim:) Fajne to forum, mam nadzieję że przyjmiecie mnie ciepło:)
martituana
Posty: 26
Rejestracja: wt mar 11, 2014 10:13 am

Re: Witam

Post autor: martituana »

Absolutnie nie popieramy kupna szczurków ze sklepów. Miałam podobny problem, bo Magotek był sam, jednak udało mi się znaleźć mu przyjaciela.
Na pewno uda Ci się przygarnąć koleżankę dla Małej!
Trzymam kciuki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”