Bita śmietana

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Bita ?mietana

Post autor: sauatka »

heh moja mama zaczęła się martwić o moje szczurasy :lol: i... kazała mi się Was zapytać (stwierdziła ze Lola i Kaya sa 'zabiedzone' :D) czy mogę im dać ubitą śmietanę 30% albo 18%... ostatnio moja mama mówiła ze dała im troszeczke i wcinały że się pozabijać chciały :)
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

Bita śmietana

Post autor: moni »

Śmietana jest za tłusta dla szczura.Chyba,że szczur jest naprawdę wychudzony bądź jest chory i nie chce jeść.Albo w przypadku gdy z niczym innym nie chce przyjmować lekarstw.W takich wypadkach podawanie śmietany wydaje się być uzasadnione.
Jest zdrowsze jedzonko którym szczura można podtuczyć,ale o tym były już wątki.Poszukaj.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Bita ?mietana??

Post autor: Gumcia »

Dziś zajadałam się sałatką owocową z bitą śmietaną...chciałam ogoniastemu dać owocka...a ten mi zaczął wcinać bitą śmietanę....mam nadzieje że się nie 'uzależni' od niej :wink: ale wcinał i wrzucił do swojego rząłądka całą moją porcje śmietanki ;)
Czy mu to nie zaszkodzi w jakiś sposób??
Strasznie "małemu" zasmakowało i się koleć opanować nie może...;)
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Kacha
Posty: 305
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 1:53 pm

Bita śmietana

Post autor: Kacha »

bita śmietana jest chyba za słodka dla szczura
"Doświadczenia innych osób nie są pomocą: czyjaś śmierć nie uczy nas umierać,a narodziny kogoś innego nie pomogą w przyjściu na świat"
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Bita śmietana

Post autor: pomarańczowy jelcz »

I za tlusta...
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Bita śmietana

Post autor: Gumcia »

no i chyba dla tego mu smakowało ;)....jak za słodziuśna to jej jush nie dostanie......bidok bedzie zawiedziony ;)
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Monia

Bita śmietana

Post autor: Monia »

oj musisz uwazac... najlepiej daj mu posmakowac i koniec!!!! nie zatruje sie ale przy duzej ilosci moze dostac niestrawnosci. lepiej wciskaj mu owocki :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”