[WarszawaCałe stado do oddania w częściach bądź w całości :(

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
cela
Posty: 68
Rejestracja: czw lip 07, 2011 10:09 pm
Lokalizacja: Warszawa

[WarszawaCałe stado do oddania w częściach bądź w całości :(

Post autor: cela »

Cześć z bardzo pękniętym sercem muszę rozwiązać swoje stado damskie, ponieważ ich główny Pan a moja druga połówka postanowił Nas zostawić a ja nie mam aż tak wiele czasu jakbym chciała, żeby im poświęcać bo mam jeszcze swoją część małego zoo .. :(
Nie wyobrażam sobie trochę ich oddać, ale niestety chyba powinnam bardziej pomyśleć o nich niż o sobie i moim złamanym sercu :(
Jeszcze przez parę dni, może tydzień czy dwa chciałabym, żeby były w całości, bo staruszka nasza dogorywa (ma już 3 raz guza i niestety tym razem już mocno rozlanego i nieoperowalnego ) i chciałabym aby nic jej się w życiu nie zmieniało dopóki nie poczuje się na tyle źle, żeby ją uśpić :(
Rubin i Pirat (siostry) oraz Myszor urodzone około sierpnia 2013
Pirat miała kiedyś rozerwaną powiekę więc ma jedno oczko trochę mniejsze, ale prawie tego nie widać, jest typem husky , która postanowiła nie jaśnieć ;) Bardzo ciekawska i bardzo inteligenta, cwaniara otwierającą sobie klatkę kiedy chce:P Pirat bardzo próbuje dominować niestety, ale tylko w stronę mniejszych dziewczynek
Myszor została przygarnięta razem z Rubinem i Piratem , jest w podobnym wieku, bardzo lubi ludzi i jest towarzyska, brązowy myszor kanałowy ;)
Obrazek
Rubin jest bardzo spokojna i cicha, ogólnie bardzo mało ją widac a wypuszczona od razu idzie gdzieś spać dalej ;)
Obrazek
Pempuch ma rok, urodziła się 5 kwietnia u nas w domu, bo mieliśmy wpadkę . Bardzo kochana i zwinna, najzwinniejsza, trochę łysawa, po tacie ;) a uszy dumbo po obu rodzicach. Pemp potrzebuje kogoś kto bardzo ją będzie kochał, bo jej Pan spędzał z nią bardzo dużo czasu i zresztą starzynka, ktora mi umiera jest jej ukochaną babcią , więc będzie jej na pewno bardzo smutno...
Obrazek
Czarna Stopa
siostra pempucha, jako mały szczurek spadła w klatce niefortunnie i zwichnęła sobie kręgosłup, wiec porusza się w bardzo specyficzny sposób, ale nie przeszkadza jej to w normalnym życiu. Lubi towarzystwo ludzi, ale bardzo szybko się porusza i jest trochę dzikusem specjalnej troski;)
Jest mała, bo przez uraz nie mogła być w fazie karmienia cały czas z mamą przez co do końca nie wyrosła. Ostrzegam , że często się przeziębia, więc potrzebna jej większa uwaga.
Obrazek
Mikron
Mikron jest w fazie łączenia z innymi szczurami i niestety teraz akurat kuruje się po starciu z Piratem, bo ma na plecach ranę :(
Mikrona przygarnęliśmy 2 miesiące temu, jej historia jest nietypowa, jako mały szczurek (taki tyci tyci) z zoologicznego trafiła do terrarium z wielkim boa (ktoś zajmował się wężem znajomego i nie wiedział jak go nakarmić) po 2 dniach okazało się że szczur tam nadal siedzi, bo wąż nie jadł nigdy żywego pokarmu... Przygarnięta i ukochiwana, bardzo bardzo towarzyska i ciekawska, ale dosyć spokojna
Obrazek

Jest mi bardzo ciężko z tą sytuacją i nie wiem jak to będzie, bo już na samą myśl pęka mi serce :(
Chciałabym, że trafiły do bardzo dobrych domków, do ludzi z którymi będę mogła mieć kontakt i dostawać wiadomości co u nich słychać...
Moi Panowie : Grizwold, Kamyk, Horazon
Moje Panie: Pempuch, Czarna Stopa, Myszor, Pirat i Rubin, Mikron
W stadzie ze Śmiercią Szczurów: Szeryf, Mała, Haski, Pucio, Kangur, Malan, Gutjerez, Garincza, Biała, Mamucha [*]
Awatar użytkownika
Sabathani
Posty: 210
Rejestracja: pt kwie 25, 2014 1:46 am

Re: [WarszawaCałe stado do oddania w częściach bądź w całośc

Post autor: Sabathani »

Eh dziewuchy ;/ Ja mam samych chłopów w domu :D
Bardzo mi przykro, że musisz je oddać, ale oczywiście wiadomo, że ich szczęście jest najważniejsze.
Wszystkie są przesłodkie i mocno trzymam kciuki za znalezienie im nowego, wspaniałego domu.
Niestety, moje chłopaki nie są wykastrowane, więc... muszę obejść się smakiem na te piękne pyszczki :)

PS. też jestem z Warszawy, więc, jak mogę jakoś pomóc, np napisać post na facebook'u (niby nic, ale zawsze coś), to śmiało pisz.
Za TM [*] :[/b]Gizmo, Sparky, Diablo, Hachiko, Miko, Maks, Borys, Aki, Pan Szczur, Shiro
Aktualnie brak szczurków w domu :(
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: [WarszawaCałe stado do oddania w częściach bądź w całośc

Post autor: Malachit »

Jak się sytuacja rozwinęła? Samiczki nadal szukają domu?
Wyszukiwarka nie gryzie
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”