Nagła śmierć

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
lampidzama
Posty: 14
Rejestracja: sob paź 26, 2013 4:10 pm
Lokalizacja: Gliwice

Nagła śmierć

Post autor: lampidzama »

Wczoraj wieczorem odszedł mój kochany chłopiec Szeregowy. Miał około 8 miesięcy. Nie chorował, był zdrowy a rano szczęśliwie biegał po pokoju z chłopakami. Wieczorem kiedy wróciłam z treningu widziałam jak spada z hamaka, jak biega jeszcze po klatce a pół godziny później już nie żył:( Nie okazywał, żadnych obrażeń po upadku, był w dobrej formie jadł to co pozostałe szczury. Czy ktoś wie przyczyną jego nagłego odejścia ?:(
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Nagła śmierć

Post autor: akzi »

bardzo mi przykro z powodu śmierci twojego szczurka.
może stanęło mu serduszko może cos mu się stało jak się bawił
ciężko stwierdzić, najlepiej wskazała by sekcja zwłok.
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
lampidzama
Posty: 14
Rejestracja: sob paź 26, 2013 4:10 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Nagła śmierć

Post autor: lampidzama »

Niestety u nas ciężko o dobrego weta. U tego polecanego na forum raz byliśmy ale to my musieliśmy mu wskazać diagnozę, więc nie bardzo jest gdzie się udać. Mam nadzieję tylko że nie była to bolesna śmierć, wyglądał jakby usnął w swoim ukochanym do spania miejscu ( w kuwecie).
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nagła śmierć

Post autor: unipaks »

Ogromnie mi przykro :(
leć, Szeregowy... [*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
gagatek669
Posty: 2
Rejestracja: pn cze 02, 2014 9:15 am

Re: Nagła śmierć

Post autor: gagatek669 »

moja maja miała 1,5 roku była ruchliwa a wczoraj w nocy coś się stało nagle przestała oddychać na rękach może dwa razy wzięła powietrze a potem już nie żyła a jeszcze rano była wesoła, biegała, bawiła się ze mną wiem co czujesz po stracie tak dobrego przyjaciela i współczuje ci bardzo :'(
Awatar użytkownika
lampidzama
Posty: 14
Rejestracja: sob paź 26, 2013 4:10 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Nagła śmierć

Post autor: lampidzama »

Przykro mi strasznie z powodu śmierci Twojej Maji. Możemy teraz już mieć tylko nadzieję, że było im u nas dobrze :)
eni88
Posty: 3
Rejestracja: śr cze 04, 2014 2:12 pm

Re: Nagła śmierć

Post autor: eni88 »

Tak przykro... 2 tyg temu odszedł Rudy, miałam go z adopcji, był z nami rok i 3 mies. Miał ok. 2 lat , od 4 miesięcy guza przysadki. Dzięki wet Piaseckiemu (świetny) , był z nami na pewno o 2 mies dłużej. Ostatni miesiąc jadł ze strzykawki, sam tylko pił, ale nie cierpiał, bawił się jeszcze trochę i zgrzytaniem ząbków odpowiadał na pieszczoty, których nigdy nie miał dość , szczególnie w chorobie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”