Hej

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
serce_wody
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 19, 2014 6:27 pm

Hej

Post autor: serce_wody »

Hej

Coś mi się zdaje,że jestem tu jedną ze starszych forumowiczek...Mam 38 lat-na imię Joanna ,bagaż doświadczeń życiowych i dwa szczurasy-braci-od czterech miesięcy...Oprócz tego forum istnieje w przestrzeni wirtualnej na facebooku w Szczurdolniętych jako Joanna Poturalska.
W moim życiu były już różne zwierzęta,w przewadze króliki...Temat szczurów dokwitał kilkanaście lat...Miałam uczulenie na sierść króliczą-twardo zagryzałam zęby przy moich trzech pociechach i trochę się bałam tego,co będzie po kontakcie ze szczurami...
Przewertowałam forum,stwierdziłam,że niewiele o szczurach wiem...Przygotowałam się psychicznie i fizycznie-miałam kontakt ze szczurasami-nic się nie działo w przeciwieństwie do królików...Zdecydowałam się szczurki przygarnąć i oto są ...I się miewają ...Dobrze tak jak i ja :-)...

także teges-cześć :-)
Awatar użytkownika
misspanic
Posty: 59
Rejestracja: pn maja 26, 2014 8:04 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Hej

Post autor: misspanic »

Witam serdecznie :)

Może i jedną z najstarszych ale na pewno nie będzie z tym problemu!
Czuj się jak u siebie :)
carola138
Posty: 176
Rejestracja: pn sty 24, 2011 1:18 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Hej

Post autor: carola138 »

Witaj i czuj się jak "u siebie w domu" ;)
Awatar użytkownika
serce_wody
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 19, 2014 6:27 pm

Re: Hej

Post autor: serce_wody »

Oto moje chłopaki -Syriusz -czarnulek i Remus -agouti...Obaj podobno rexy ...I obaj wiercidupy :-)...

http://images61.fotosik.pl/1099/f726a1a9a40c7480med.jpg
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”