Siemka ^^

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
wiktoria405
Posty: 7
Rejestracja: pn sie 04, 2014 8:49 am
Numer GG: 49713381

Siemka ^^

Post autor: wiktoria405 »

Jestem Wiktoria. Mam 14 lat i jestem dumną właścicielką szczurki Stefy :-) Stefa ma już rok. Gdy moja siostra ją kupiła miała jakieś 2-3 miesiące. Z początku był to szczur mojej siostry własne, a ja mialam królika. Stefa i królik Kumcio bardzo się polubili, lecz królik był strasznie zazdrosny i znaczył teren moczem jak i tym przeciwieństwem moczu :-S musiałam go oddać :-( Stefa była smutna ale szybko jej przeszło:-) ta dziwna przyjaźń trwała dwa miesiące. Od momentu oddania królika minęłooo ...pięć miesięcy.
Za miesiąc przyjedzie mój drogi szczurek. Mam juz imię...Fretka :-) Czy Stefa po tym długim czasie bedzie w stanie znów sie zaprzyjaźnić ? :-)
Domysza
Posty: 41
Rejestracja: wt cze 18, 2013 12:07 pm
Numer GG: 42360796
Lokalizacja: Pruszków

Re: Siemka ^^

Post autor: Domysza »

Myślę , że może być ciężko po tak długim czasie ale to wszystko zalezy oczywiście od charakteru szczurka bo przycież każdy ogonek jest inny ;)
wiktoria405
Posty: 7
Rejestracja: pn sie 04, 2014 8:49 am
Numer GG: 49713381

Re: Siemka ^^

Post autor: wiktoria405 »

No tak. Stefa uwielbia sie bawić. Przez długi czas iska mi rece :-( wiem bo to znaczy i troche mi smutno ze jest samotna. Juz nie moge doczekać się Fretki:-) mam jeszcze pytanie. Wczoraj u Stefy zauważyłam zaczerwienienie u nasady w ogona które ją boli. Prosze o pomoc :-(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”