[19.11.2014] Pixi, królowa nas opuściła

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Agik
Posty: 152
Rejestracja: wt maja 07, 2013 11:34 am
Lokalizacja: Wrocław

[19.11.2014] Pixi, królowa nas opuściła

Post autor: Agik »

Pixi, moja cudna Pixi która miała być Pikselkiem.
Zabrał ją guz. Operowaliśmy ale mała nie chciała już się obudzić. Jak ją odwiedziłam w klinice po operacji ożywiła się tylko na trochę. Widać chciała się jedynie pożegnać. Zostawiliśmy ja na noc w klatce tlenowej w klinice, w nocy dostała ataku duszności i pani doktor mimo reanimacji nie udało jej się uratować.
Tyle ile niespodziewajek nam zrobiłaś to chyba żadna duszyczka tego nie pobije. Najpierw miałaś być chłopcem a nie byłaś, miałaś odchować dzieci,-nie odchowałaś, miałaś nie zaciążyć drugi raz-zaciążyłaś, zabrałaś nam swoimi ząbkami telewizornie na 2 dni, kilka ładowarek i poobdzierałaś wiele kabelków z izolacji.
Na kolana wchodziłaś tylko gdy Ty chciałaś, na siłę nic się nie zdziałało chyba że nowe zadrapania. Łakomczuszek kochany.
Kto teraz ogarnie te niesforniaki, jędze z klatki? no kto? Kto będzie czekał aż zza pieca coś ciekawego wyjdzie? no kto?

Obrazek

Śpij Kochanie, pod swoimi ulubionymi kwiatkami które z lubością obgryzałaś na działce
Jędze: Pixi*, Atena*, Bajka*, Luna*, Lana, Finka, Łacia
Gałgany:Szaman*, Jaś*, Mikrus*, Skaut*, Yoda*, Robin*, Kajtek,Anakin,Wookiee

Bo nawet gdy odejdzie za tęczowy most to i tak zawsze jest z nami <3
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [19.11.2014] Pixi, królowa nas opuściła

Post autor: unipaks »

Agik, ogromnie mi przykro, się się nie udało :( Trzymaj się jakoś...
leć, Pixi [*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”