Dokupić drugiego szczurka ?

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
jakub0548
Posty: 6
Rejestracja: czw lis 27, 2014 4:45 pm

Dokupić drugiego szczurka ?

Post autor: jakub0548 »

Witam. Wczoraj (w srode) kupiłem szczurka (niestety w sklepie zoologicznym) ktory dopiero co przyszedl z dostawy. I mam 1 problem: Pani sprzedajaca tam zamowila 2 szczurki dla mnie ale przyszedl niestety tylko 1 poniewaz hutrownia sie pomylila. Sporo sie naczytalem ze szczurek jak jest sam to jest nie szczesliwy i wgl i wgl, dlatego mam zamiar dokupic drugiego. Nasluchalem sie rowniez ze jak kupie teraz drugiego (tej samej plci) to mogą sie powaznie pogryzc. Wiec pytanie brzmi: kupywać szczurka w następną środe czy nie ? Oczywiscie klatka i wszystko jest dobra jak na 2 szczurki, dodam rowniez ze szczurek ktorego kupilem wczoraj jest moim pierwszym w zyciu i jest jeszcze nie oswojony. Czekam na pomoc, pozdrawiam. :)
Ps. Nie okreslilem jeszcze plci, ale zdaze to zrobic do nastepnej srody (w srode jest dostawa ;) )
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: Dokupić drugiego szczurka ?

Post autor: harleyquinn »

Zdecydowanie zaadoptuj. Przeczytałam własnie Twój temat o płochliwym szczurku... Mój pierwszy ogon był z zoologicznego, nie miał styczności z człowiekiem i całe życie był raczej nieśmiały i bojaźliwy. Skąd jesteś?
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: Dokupić drugiego szczurka ?

Post autor: harleyquinn »

A, i skąd ta informacja, że jak będą tej samej płci to mogą się pogryźć? Nie trzymamy szczurów obydwu płci w jednej klatce.
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Dokupić drugiego szczurka ?

Post autor: akzi »

jeżeli zachowasz wszytskie zasady łączenia szczurów TEJ SAMEJ PŁCI ( niech ci nie przyjdzie do głowy brać szczura odmiennej bo zaraz zamiast 1 czy 2 bedziesz miał ich 20 ) to wszytsko będzie dobrze, jeżeli szczur jest młody powinien się bez problemu zapoznać z podobnym wiekiem szczurem.
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
jakub0548
Posty: 6
Rejestracja: czw lis 27, 2014 4:45 pm

Re: Dokupić drugiego szczurka ?

Post autor: jakub0548 »

harleyquinn, jestem z trzemeszna, okolice gniezna
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dokupić drugiego szczurka ?

Post autor: smeg »

https://www.facebook.com/SzczurzeAdopcje?fref=ts - tutaj możesz poszukać drugiego szczurka do adopcji :) Często udaje się załatwić transport, więc możesz szukać nawet z innych miast.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”