Kolega

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Narcyzek
Posty: 4
Rejestracja: ndz gru 21, 2014 1:22 pm

Kolega

Post autor: Narcyzek »

Witam :)
Od niedawna zacząłem przygodę ze szczurkami, adoptowałem Frediego około 4 miesięcznego szczurka albinosa.
I teraz pytanie, chciałbym dobrać mu kolegę żeby się nie nudził jak mnie nie ma.

1. Jak młody możne być koleżka?
2. Czy po przybyciu do domu trzymać przez pewien czas w oddzielnych klatkach?
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: Kolega

Post autor: Morgana551 »

1. Dla niego możesz wziąć kolegę w podobnym wieku lub nawet miesięcznego malucha.
2. Wszystko o łączeniu napisane jest w tym dziale -----> http://szczury.org/viewtopic.php?f=16&t=1149
Pamiętaj, że źle przeprowadzone łączenie może skończyć się tragedią.
Bez paniki. Szczury muszą ustalić hierarchię. Jeśli nie leci krew ani sierść nie ma się czym martwić. Oczywiście przez jakiś czas nie możesz zostawić szczurów bez opieki. Wychodzisz? Rozdzielasz ogonki.
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
szynszylek1990
Posty: 6
Rejestracja: pt maja 22, 2015 11:52 am

Re: Kolega

Post autor: szynszylek1990 »

na szczęście moje przypadły sobie do gustu. nie wiem, co bym zrobiła, gdyby się nie polubiły
leroyanabel
Posty: 3
Rejestracja: czw maja 28, 2015 11:23 am

Re: Kolega

Post autor: leroyanabel »

ja najpierw mialam jednego albinoska, po kilku miesiącach zdecydowałam się na kolejnego - też łaczenie nie przysporzyło problemów - razem żyją już 3 miesiąca i przyznam szczerze, że co raz bardziej noszę się z myślą o dodaniu im jeszcze jedengo kolegi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”