Hej :)

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Misiaaa
Posty: 4
Rejestracja: czw lut 12, 2015 5:01 am

Hej :)

Post autor: Misiaaa »

Witam Mam na imie Dominika :) Moja Historia ze szczurkami jeszcze nie rozpoczęta :P Ale mam już cudowną i wielgachną klatkę i tak sie zastanawiam czy wybrać chłopców czy dziewuszki :) Forum jest świetne i bardzo się cieszę że na nie trafiłam, bo są tu chyba wszystkie możliwe informacje jakie mogą być :P Chociaż dręczy mnie pytanie czy szczurki polubią się z moim Psem ;/ bo słyszałam że szczury nie za bardzo przepadają za zapachem husky... ALe mam nadzieje ze to mit :D tak samo jak moj demon obalił teorie że husky są łowieckie, mojemu demonowi szynszyl biegał po głowie a pies tylko otworzył jedno oko aby zobaczyć kto mu przeszkadza w drzemce :P Faktem jest że musiał się uporać z tym że nie jest jedynym domownikiem chętnym do podkradania smakołyków, z czasem więc się za kumplowali i stwierdzili że w paczce siła xD O0 ahhh nie mogę się doczekać waszych odpowiedzi, bo nie chce brać maluchów aby później okazało się że im źle w nowym domku :-[
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Hej :)

Post autor: yss »

Witam na forum.
Możesz przetestować swojego psa, zapraszając kogoś z ogonkami z wizytą :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
xkuubi
Posty: 386
Rejestracja: wt lut 12, 2013 12:13 am
Numer GG: 28198941
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Hej :)

Post autor: xkuubi »

Witamy Witamy :) Co do wyboru - samce czy samiczki to już zależy czy wolisz mieć energiczne, psotnicze dziewoje, czy bardziej leniwe, miziaste samce :) I to i to jest kochane ;)
A co do psów - mam jamniczkę, która już nie jedną dziką mysz przyniosła w zębach, ale szczurów nie tknie(przeważnie liże klatkę i zachęca szczury do zabawy), więc to po prostu zależy od Twojego psa jak na nie zareaguje. Ale skoro na szynszyla nie polował to nie sądzę, aby ze szczurami było inaczej :)
Ze mną: Dexter, Leon[idas], Demon i tymczasy :)
Za tęczowym mostem: Kubuś,Pepe,Devil
[*][/size][/color]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Hej :)

Post autor: yss »

xkuubi pożyczę ci na tydzień mojego Przecinka i potem wypowiesz się o leniwych, miziastych samcach :) Różnie bywa....!
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
xkuubi
Posty: 386
Rejestracja: wt lut 12, 2013 12:13 am
Numer GG: 28198941
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Hej :)

Post autor: xkuubi »

Moje nawet na wybiegach śpią, haha :p
Ze mną: Dexter, Leon[idas], Demon i tymczasy :)
Za tęczowym mostem: Kubuś,Pepe,Devil
[*][/size][/color]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Hej :)

Post autor: yss »

Przecinek otwiera sobie szafę z przesuwanymi drzwiami i robi kipisz w środku. OD dwóch dni nie ma przejścia, bo wysypał buty już kilka razy - szafkę na buty sobie też otwiera :) Wszystko mam mocować na gumę czy jak?
Zamienisz się? ;)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
xkuubi
Posty: 386
Rejestracja: wt lut 12, 2013 12:13 am
Numer GG: 28198941
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Hej :)

Post autor: xkuubi »

Haha. Istne "Diobły" :P
Ze mną: Dexter, Leon[idas], Demon i tymczasy :)
Za tęczowym mostem: Kubuś,Pepe,Devil
[*][/size][/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”