*Bójka i Brawurka*

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Miu
Posty: 24
Rejestracja: pn mar 16, 2015 1:50 pm
Lokalizacja: Nigdziebądź
Kontakt:

*Bójka i Brawurka*

Post autor: Miu »

Przedstawiam moje 7-miesięczne dziewczynki,które są ze mną dopiero od kilku dni (adoptowanie via Szczurze Adopcje od wspaniałych właścicieli). to najsłodsze dzieciaki pod słońcem.

Hoduję szczurki od wielu lat - 3 chłopczyków i 1 dziewczynkę (Fryderyk, Katarzyn, Ogonek, Śnieżka) musiałam niestety pożegnać ze smutkiem. Śnieżka zmarła z powodu przewlekłej choroby. Bardzo długo to przeżywałam, jak każdą śmierć swojego dzieciaka, więc postanowiłam dać szczęście i dom klopsikom z Adopcji. To był jeden z najlepszych na świecie wyobrów. Wciąż nie mogę się nacieszyć ich obecnością. Gdyby nie wyposażenie pewnie sama zmieściłabym się w ich klatce,bo parametrami pasuje na conajmniej 8 osesków.

Oto moje dzieciaki:
Obrazek
ciemna główka i biały tułów to Brawurka, Bójka jest tą zdecydowanie ciemniejszą "samicą alfa". :3
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: *Bójka i Brawurka*

Post autor: unipaks »

Urocze panienki :) Wygłaszcz je ode mnie bardzo serdecznie!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Miu
Posty: 24
Rejestracja: pn mar 16, 2015 1:50 pm
Lokalizacja: Nigdziebądź
Kontakt:

Re: *Bójka i Brawurka*

Post autor: Miu »

nie omieszkam, Unipaks! :)

Brawurka
Obrazek
dzieci za młodu :
Obrazek

i zmarłe ogonki, ku pamięci:
1) Fryderyk, ostało się jedno zdjęcie po formacie komupera jeszcze z 2007 roku:
Obrazek
2) oraz Katarzyn (a sama sytuacja :c):
Obrazek
3) to maleństwo wielkości kciuka znalazłam w sklepie zoologicznym. pierwotnie miał iść na straty,musiałam sama być mu mamą co 4h karmiąc strzykawką z kaszką manną,wodą,mlekiem,masując brzuszek itd. nikt mi nie wierzył w to,że dam radę,a jednak:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i urosło ogromne ogoniaste,tadaam:
Obrazek
4) Śnieżka,moje cudowne kochanie,które zmarło stosunkowo niedawno,bo w zeszłym miesiącu :c
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Paulinya
Posty: 82
Rejestracja: czw paź 09, 2014 10:12 am

Re: *Bójka i Brawurka*

Post autor: Paulinya »

Cudowne! <3

Gratuluję podjęcia się wykarmienia takiego maleństwa, nie każdy by dał radę :)

reszta maluszków biega za tęczowym mostem wraz z innymi kolegami, tam też jest im dobrze :* :-*
Lili, Megi i Zuzia <3
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: *Bójka i Brawurka*

Post autor: yss »

Ale świetne maluchy, ten czarny kapturek jakie cudeńko.....
Agutka bardzo z twarzy podobna do mojego przecinka (też kaptur agutkowy)
Szczury są fajne.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Miu
Posty: 24
Rejestracja: pn mar 16, 2015 1:50 pm
Lokalizacja: Nigdziebądź
Kontakt:

Re: *Bójka, Brawurka, Mysza i Królowa*

Post autor: Miu »

Miu pisze:Przedstawiam moje 7-miesięczne dziewczynki,które są ze mną dopiero od kilku dni (adoptowanie via Szczurze Adopcje od wspaniałych właścicieli). to najsłodsze dzieciaki pod słońcem.

Hoduję szczurki od wielu lat - 3 chłopczyków i 1 dziewczynkę (Fryderyk, Katarzyn, Ogonek, Śnieżka) musiałam niestety pożegnać ze smutkiem. Śnieżka zmarła z powodu przewlekłej choroby. Bardzo długo to przeżywałam, jak każdą śmierć swojego dzieciaka, więc postanowiłam dać szczęście i dom klopsikom z Adopcji. To był jeden z najlepszych na świecie wyobrów. Wciąż nie mogę się nacieszyć ich obecnością. Gdyby nie wyposażenie pewnie sama zmieściłabym się w ich klatce,bo parametrami pasuje na conajmniej 8 osesków.

Oto moje dzieciaki:
Obrazek
ciemna główka i biały tułów to Brawurka, Bójka jest tą zdecydowanie ciemniejszą "samicą alfa". :3
Miu
Posty: 24
Rejestracja: pn mar 16, 2015 1:50 pm
Lokalizacja: Nigdziebądź
Kontakt:

Re: *Bajka, Bójka i Brawurka oraz Królowa*

Post autor: Miu »

Miu pisze:Przedstawiam moje 7-miesięczne dziewczynki,które są ze mną dopiero od kilku dni (adoptowanie via Szczurze Adopcje od wspaniałych właścicieli). to najsłodsze dzieciaki pod słońcem.

Hoduję szczurki od wielu lat - 3 chłopczyków i 1 dziewczynkę (Fryderyk, Katarzyn, Ogonek, Śnieżka) musiałam niestety pożegnać ze smutkiem. Śnieżka zmarła z powodu przewlekłej choroby. Bardzo długo to przeżywałam, jak każdą śmierć swojego dzieciaka, więc postanowiłam dać szczęście i dom klopsikom z Adopcji. To był jeden z najlepszych na świecie wyobrów. Wciąż nie mogę się nacieszyć ich obecnością. Gdyby nie wyposażenie pewnie sama zmieściłabym się w ich klatce,bo parametrami pasuje na conajmniej 8 osesków.

Oto moje dzieciaki:
Obrazek
ciemna główka i biały tułów to Brawurka, Bójka [Hrabina] jest tą zdecydowanie ciemniejszą "samicą alfa". :3
Miu
Posty: 24
Rejestracja: pn mar 16, 2015 1:50 pm
Lokalizacja: Nigdziebądź
Kontakt:

Re: *Bójka, Brawurka*

Post autor: Miu »

Miu pisze:
Miu pisze:Przedstawiam moje 7-miesięczne dziewczynki,które są ze mną dopiero od kilku dni (adoptowanie via Szczurze Adopcje od wspaniałych właścicieli). to najsłodsze dzieciaki pod słońcem.

Hoduję szczurki od wielu lat - 3 chłopczyków i 1 dziewczynkę (Fryderyk, Katarzyn, Ogonek, Śnieżka) musiałam niestety pożegnać ze smutkiem. Śnieżka zmarła z powodu przewlekłej choroby. Bardzo długo to przeżywałam, jak każdą śmierć swojego dzieciaka, więc postanowiłam dać szczęście i dom klopsikom z Adopcji. To był jeden z najlepszych na świecie wyobrów. Wciąż nie mogę się nacieszyć ich obecnością. Gdyby nie wyposażenie pewnie sama zmieściłabym się w ich klatce,bo parametrami pasuje na conajmniej 8 osesków.

Oto moje dzieciaki:
Obrazek
ciemna główka i biały tułów to Brawurka, Bójka jest tą zdecydowanie ciemniejszą "samicą alfa". :3
Miu
Posty: 24
Rejestracja: pn mar 16, 2015 1:50 pm
Lokalizacja: Nigdziebądź
Kontakt:

Re: *Bajka, Bójka i Brawurka oraz Hrabina*

Post autor: Miu »

a tu przedstawiam jeszcze dwie dziewuchy, które w tzw. międzyczasie trafiły do stada.
Bajka:
Obrazek


Królowa: (jeszcze nie dzieli z resztą stada klatki :c)
Obrazek
niby "Sphinx" ale z tego co już doczytałam to fuzz. :)

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”